Żywiec, polski apetyt na życie

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Na środek jesieni 2012, Grupa Żywiec wprowadziła reklamę bardziej wizerunkową, choć przy okazji reklamy piwa, właściwie zawsze są to w pewnym stopniu reklamy tego typu, prawo zabrania promocji picia alkoholu, zauważcie, że prawie nigdy nie widzimy w reklamach piwa (są wyjątki od tej reguły) ludzi pijących, przeważnie mamy okazje oglądać nalewanie złocistego trunku z gracją w kufel. Oczywiście w wielu reklamach mężczyźni ‚moczą usta’ w kuflu, jednak to tylko mało znaczące epizody reklam.
Tym razem Żywiec pokazuje reklamę z hasłem: Polski apetyt na życie, gdzie na ekranie przewijają się różne chwile z życia Polaków.

Muzyka użyta w podkładzie do spotu to: Daan – Icon

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Cisowianka – Grajmy w piłkę

  Oglądając TV w pewnej chwili myślę sobie, co jest? Reklama piwa przed 22? Ale nie, to dzieci, tym bardziej przeżyłem chwilę konsternacji i… Nie, to Cisowianka! Nie wiem czy utwór jest dobrze trafiony, chyba wielu z nas ciągle pamięta starą kampanie piwa Królewskie, w której użyto tego samego utworu… Ja skojarzenia miałem jednoznaczne :). Stara
 • BlackBerry Z10 – Keep Moving

  Ciekawie ‚skompletowana’ reklama BlackBerry, którego reklam telewizyjnych w Polsce jeszcze nie miałem okazji widzieć. A te nie odbiegają znacząco od reklam innych producentów telefonów komórkowych. Nic specjalnego, ale jednak, spot wykonany w ciekawej koncepcji i w dodatku muzyczny. Muzyka, którą usłyszycie w reklamie to: Tame Impala – Elephant Reklama: Muzyka:
 • Budweiser – Great Times

  Szukasz muzyki z innej reklamy piwa Budweiser? Sprawdź pozostałe reklamy: Budweiser – Vintage Store, Great Times Będąc w niedawnym temacie piwa Budweiser, wspomnę jeszcze nieco starszą reklamę, w której jednak używano już tego samego sloganu ‚Great Times’. Jest to reklama z ujęciami z fabryki i wypadem różnych osób na przyjemne wydarzenia. Reklama muzyczna, a jakże. W tym przypadku

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Gusgus – Over

Ciekawa nuta, choć sam wokal do mnie nie przemawia. Gusgus - Over

Zamknij