Życie Pi – zapowiedź

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

M. in. na TVN-ie, pomiędzy przerwami, pojawia się zapowiedź nowego filmu, ktory wchodzi do kin. Jest to film animowany „Życie Pi”. W zapowiedzi użyto podkładu z jednej z najlepszych płyt mijającego roku – Mylo Xyloto od Coldplay, Coldplay – Paradise.

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • TVN Zmierzch zapowiedź

  Każda kobieta smakuje inaczej, czyli wampirza saga w TVN. Co ciekawe, stacja reklamuje swój poniedziałkowy film soundtrackiem z filmu Drive. Muzyka: College feat. Electric Youth – A Real Hero Ściągnij muzykę z iTunes Zapowiedź: Oraz muzyka z zapowiedzi:
 • Red Bull – World of Red Bull ’13

  Pozostając w klimacie reklam, które jest przyjemnie oglądać, nie mógłbym zapomnieć o Red Bullu, który właściwie kilka razy do roku wypuszcza na prawdę dobrą reklamę wirusową, która krąży w sieci swoim życiem. W tym roku, podkład muzyczny jednej z takich reklam jest na prawdę spokojny: Sufjan Stevens – Redford (For Yia-Yia & Pappou) Film: Muzyka:
 • TVN – Polskie komedie muzyka z zapowiedzi

  TVN jak zwykle w muzycznej oprawie prezentuje swoje nadchodzące propozycje filmowe. Tym razem jest to zapowiedź – Polskie Komedie w TVN (btw. w szczególności polecam ‚Vinvi’, który to film miałem okazję obejrzeć). Muzyka ze spotu promującego to: Michael Holborn – Ready To Rise And Shine Zapowiedź: Muzyka:

2 Comments

 1. Xylobryte

  „W zapowiedzi użyto podkładu z jednej z najlepszych płyt mijającego roku, Coldplay – Paradise.”
  Wydaje mi się,że ten utwór pochodzi z płyty Coldplay-„Mylo Xyloto”,a nie „Paradise” :)

 2. admin

  Masz racje oczywiście, ta nazwa właśnie wyleciała mi z głowy. Dzięki.

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Garnier Fructis reklama

Tą reklamę można oglądać już od dawna, ale chyba jeszcze nie miała okazji się pojawić u nas. Może to dlatego,...

Zamknij