XBOX 360 Kinect – Policjant feat. Usher

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Zupełnie nowa reklama konsoli XBOX 360 Kinect, w której pojawia się ciekawa muzyka. W reklamie widzimy m. in. tańczącego, amerykańskiego policjanta i piłkarzy oraz piosenkarza Ushera.
Reklama zyskała też duże uznanie wśród fanów Carissy Rae, która również pojawia się w reklamie.

Muzyka, którą słyszycie w tle to: Usher – Scream

Reklama:

Muzyka:

Możliwe, ze na potrzeby reklamy utwór został lekko zremiksowany.

Podobne reklamy:
 • Decathlon – podkoszulki Kipsta

  Reklama koszulek Kipsta, które pojawiły się w sklepach sportowych Decathlon, pojawiała się w telewizji już rok temu. W tym roku jednak kampania się powtarza. Promocja koszulek Kipsta jest podobnie jak przed rokiem reklamowana tym samym spotem. Niestety do tej pory nie udało mi się ustalić muzyki z reklamy, nigdzie w sieci również nie ma rozwiązania zagadki.
 • Polsat Wiosna 2012 spot promujący

  W śladzie za TVN, Polsat nie pozostaje z tyłu i również reklamuje swoją wiosenną ramówkę. Polsat jednak przybrał nieco inny kierunek autoprezentacji, muzyka na potrzeby spotu została przygotowana specjalnie na potrzeby produkcji. Muzykę skomponował Filip Kuncewicz, a wokalu udzielił Nick Sinckler. Spot:
 • 212 VIP – Carolina Herrera

  Reklama nowej marki perfum, które od teraz będą dostępne w perfumeriach Douglas. W spocie pojawia się ciekawa muzyka, również w innych krajach marka promuje się z tym utworem. Co ciekawe reklama powstała ok. 2 lata temu, tak więc długo jej zeszło nim trafiła do Polski. W reklamie usłyszycie utwór: Marco Dos Santos – Not On The

2 Comments

 1. dar94k

  Czy to co tańczy policjant to część jakiegoś układu?

 2. Myślałam że to THE Wanted :)

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Calzedonia znowu w natarciu

Kolejna reklama bielizny Calzedonia pojawiła się w telewizji. Firma albo przyzwyczaiła się do piosenki ze swojej ostatniej reklamy, albo po...

Zamknij