Wedel – Dołącz do fali przyjemności / piosenka z reklamy na Euro

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

E. Wedel – producent słodyczy reklamuje się wizerunkiem Euro 2012, którego jest jednym ze sponsorów. Tym razem w reklamie ze… słoniami w tle usłyszymy wpadającą w ucho i jak sądze po komentarzach na YouTube, lubianą muzykę.

Piosenka z tej reklamy to dość dopracowany (przynajmniej pod względem teledysku) utwór: Afromental – Rock ‚n’ Rollin’ Love
Niżej zapraszam do przesłuchania muzyki.

Reklama:

Muzyka (Uwaga – z pominięciem wejściówki… od 3:34):

a tu wersja bez wejściówki:

Podobne reklamy:
 • LG – pralka Big In

  Nowa reklama pralki LG Big-In, której to twarzą jest projektantka Gosia Baczyńska. Muzyka z reklamy to przeróbka klasycznego utworu: Cannon Rock. Znaleźliśmy bardzo podobnie brzmiącą nutę w wykonaniu Jerry C. Reklama: Muzyka z reklamy Jerry C – Cannon Rock: Polecamy też wersję klasyczną: Canon Rock – Johann Pachelbel.
 • Danio – Samochód (Dziewczyno jedyna)

  W nowy rok Danio, wjeżdża… trabantem. W samochodzie oczywiście nikt inny jak mały głód no i muzyka. Disco Polo? Chyba tak. Niestety na YouTube jest tylko mały, minutowy fragment piosenki pod tytułem: Aldona, wykonywanej przez zespół Mateo. Za to na wrzucie znajdziecie cały utwór (do przesłuchania niżej). reklama: Muzyka wstawiona przez użytkownika olusiabuzka na wrzuta.pl: Piosenka:
 • Fiat Punto 2012

  Dwie nowe reklamy Fiata Punto już w telewizji. Fiat targetuje je zarówno do kobiet jak i mężczyzn, stąd właśnie myślę, że pojawiały się dwie wersje. Muzyka z tych reklam to: Boney M – Gotta Go Home Pobierz muzykę z reklamy z iTunes Reklama 1: I wersja dla mężczyzn: Muzyka do odsłuchania: Oraz Boney M na wrzuta.pl:

One Comment

 1. Pingback: Muzyka Z Reklam - płyta 2CD | muzyka z reklam - utwory prosto z tv

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Volkswagen Passat

A oto jak reklamuje się Volkswagen w Izraelu. Trzeba przyznać, że podkład muzyczny świetny. W tle słyszymy legendarny Alice Cooper...

Zamknij