Warszawa – Zakochaj się w Warszawie na święta

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Spot promujący Warszawę. Osobiście jakość zdjęć i wykonanie nie przypada mi do gustu, ale nie o ocenianie w tym momencie chodzi.
Pomówmy o muzyce z reklamy, a jest to nie byle co, bo Mazurek Chopina No.47 in A minor

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Lexus IS 300h

  Uwielbiam białe, perłowe auta. Tym bardziej reklama przypada mi do gustu. W telewizji pojawił się nowy spot reklamujący to luksusowe auto. No i właśnie, jeśli chodzi o spot, to niestety widziałem go tylko raz i zastanawiam się, czy chodzi o spot wspomniany tutaj, do którego muzykę odnalazł @arti, czy też chodzi o tą reklamę: O ile odpowiedź
 • Wedel – Fabryka Przyjemności 2013

  Ostatnio możemy oglądać całkiem przyjemny spot reklamowy Wedla, hasłem przewodzącym reklamie jest „Fabryka Przyjemności”. W reklamie przedstawiona jest oczywiście nieco abstrakcyjna/bajeczna fabryka, ale samo wykonanie mi osobiście się podoba. Muzyka, którą słyszycie w reklamie to stary utwór: Barry White – You’re the First, the Last, My Everything Reklama: Muzyka:
 • Jimmy Choo – Flash

  Reklama modowa prosto od marki Jimmy Choo. Tym razem cos mnie ryszuło oglądajać reklamy w telewizji. Chodzi mi o mroczny klimat tego utworu, trochę gotycki, trochę psychodeliczny, tak czy siak, oryginalny i pewnie niektórym przypadnie do gustu. Muzyka użyta w reklamie to utwór: Plaitum – Temptress Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Foster The People – Don’t Stop (Color On The Walls)

Przyjemna muzyka, zapadająca w ucho, idealna do reklamy:) Foster The People - Don't Stop (Color On The Walls)

Zamknij