Warka – Na każde zgrupowanie

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

W pierwszym momencie, zupełnie nie skojarzyłem, ze w tle reklamy słychać muzykę (może to dlatego, że muzyka rozpoczyna się dopiero po paru sekundach spotu), ale tak. W tle słyszymy muzykę, i to tą starą… The Blues Brothers – Everybody Needs Somebody To Love tym razem w wykonaniu: Burke/Wexler/Russell.

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Wedel – Dołącz do fali przyjemności / piosenka z reklamy na Euro

  E. Wedel – producent słodyczy reklamuje się wizerunkiem Euro 2012, którego jest jednym ze sponsorów. Tym razem w reklamie ze… słoniami w tle usłyszymy wpadającą w ucho i jak sądze po komentarzach na YouTube, lubianą muzykę. Piosenka z tej reklamy to dość dopracowany (przynajmniej pod względem teledysku) utwór: Afromental – Rock ‚n’ Rollin’ Love Niżej zapraszam do
 • Victoria’s Secret – New Shapes of Sexy

  Przykuwająca :) reklama Victoria’s Secret, czyli dosyć ekskluzywnej bielizny damskiej. Co prawda, reklamy bielizny przeważnie niewiele się od siebie różnią, ale w tej dodatkowo słyszymy bardzo dobry kawałek słynnego zespołu. Muzyka użyta w reklamie to: The Chemical Brothers – Dissolve Ściągnij utwór Dissolve z iTunes Reklama: Muzyka do posłuchania on-line:
 • Renault Fluence – podpalamy stare auto.

  Nowy model Renault Fluence z reklamą, w której tle słyszymy utwór Herb Alpert – This Guy’s In Love With You Reklama: Piosenka z reklamy Renault – Herb Alpert – This Guy’s In Love With You:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ferrero Rocher – muzyka z reklamy

W telewizji możecie znowu oglądać reklamę Ferrero Rocher, o której już pisaliśmy dokładnie rok temu, z muzyką prosto od Enyi....

Zamknij