Volvo V40

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Volvo, po przejęciu przez Chińczyków idzie na przód. Design nowego modelu Volvo V40 jest nietuzinkowy, widząc to auto na drodze (szczególnie białe oczywiście, co miałem okazję widzieć) od razu się w nim zakochujemy. Kawał dobrej roboty projektantów reklamował się w telewizji już od września. Kolejna kampania promuje panoramiczny dach w nowym Volvo.

Muzyka podobnie jak w poprzedniej reklamie: Telekinesis – Please Ask for Help

Pobierz muzykę z iTunes.

Reklama:

Muzyka:

Zakochałem się w tym samochodzie.

Mogłoby się wydawać że model V40 to kombi, przecież wszystkie modele Volvo zaczynające się na V – to kombi. Nic bardziej mylnego, to hatchback. Nie będę chyba gołosłowny mówiąc, że to jeden z najpiękniejszych hatchbacków jakie widziałem. Dobry design utrzymują jeszcze Ford Focus czy Kia Ceed. Volvo, łączy to co najlepsze w tych modelach i tym samym wyprzedza je w moim rankingu.
V40-stke opcjonalnie można kupić w wersji sportowej, z obniżonym zawieszeniem i jeszcze bardziej drapieżnym charakterku.
Ceny modeli może nie są najniższe, ale wcale nie wygórowane. Po pierwsze Volvo to marka ekskluzywna, co za tym idzie ich auta są droższe, a V40 można nabyć już od 87 000 zł.

Jeżeli ktoś zapytałby mnie o jakim aucie marzę, to byłaby to biała V40 właśnie :)

Podobne reklamy:
 • Volvo V70 – znowu w trasie

  Nieco zapomniany model Volvo, V70 to kombi, które chyba już dawno nie było mocniej odświeżane, ani reklamowane. I tu następuje zmiana, w Holandii już się reklamuje. W dodatku z całkiem ciekawym utworem w tle. Niestety muzyka z reklamy została stworzona specjalnie na potrzeby spotu. Pozostaje nam tylko obejrzeć tą przyjemną produkcje:
 • Volvo S60 – wilk

  Mam słabość do aut Volvo. Po prostu strasznie mi się podobają, no i zawsze marzyłem o takim Volvo. Marka trzyma się całkiem nieźle, a auta eleganckie i luksusowe. Poza tym (co dobitnie przekazuje nam reklama) nie jest to typowe auto luksusowe jak na przykład Mercedes, tutaj, mamy coś więcej… Przygodę. Tym razem w reklamie w
 • Coca-Cola – zakochanie

  Tego typu reklam Coli w Polsce nie widziałem, a jest oryginalna i ciekawa, coś innego niż ludzie pijący napój z butelki no i oczywiście delektujący się jego smakiem. Tutaj przekaz jest mniej dosłowny, a tym samym jest to coś nowego. W reklamie dwoje młodych ludzi zakochuje się w bibliotece i dzielą się ‚Colą’. Muzyka z reklamy

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
City Rush z Milla Jovovich

Avon prezentuje swój nowy zapach dla kobiet i mężczyzn, sygnowany nazwiskiem top modelki urodzonej na Ukrainie Milli Jovovich. W reklamie...

Zamknij