Volkswagen Passat

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

A oto jak reklamuje się Volkswagen w Izraelu. Trzeba przyznać, że podkład muzyczny świetny.
W tle słyszymy legendarny Alice Cooper – Poison

Sama reklama też wydaje się mieć w sobie pewne ‚jajo’ ;)

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Bose – lepsza muzyka

  Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałaby reklama, której przesłanie brzmi „dzięki lepszej muzyce czujemy się lepiej”? Taka reklama musiałby mieć na prawdę świetny podkład muzyczny, no bo jak inaczej. Taką kampanie wymyślili marketingowcy firmy Bose. i trzeba przyznać, że do reklamy wybrali utwór świetny. Muzyka użyta w reklamie to: Wild Cub – Thunder Clatter Reklama: Muzyka:
 • C-Thru piosenka z reklamy

  Nowa reklama C-Thru w tle posiada świetny podkład muzyczny. Wielu zastanawia się co to za piosenka w tle. Niestety, nie mamy dobrych wiadomości, Piosenka z znajnowszej reklamy perfum (do obejrzenia niżej) została skomponowana specjalnie na potrzeby reklamy… A szkoda. Reklama: Ale, gdybyście szukali muzyki ze starszej reklamu C-Thru: To jest to Walther PPk – It’s These are the Days:
 • McDonald’s – Iced Fruit Smoothies

  Nie omieszkam wrzucić tej reklamy z jednego powodu. Wyobraźcie sobie, że jest właśnie środek upalnego dnia, widzicie dokładnie tą reklamę… Pierwsze co przychodzi na myśl? Gdzie jest najbliższa restauracja McDonalds! Bardzo zachęcająca reklama. Utwór użyty jako podkład muzyczny w reklamie to: Percy Faith – Theme from a Summer Place Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
AUDI Q3 nowa reklama nowego modelu Audi!

Audi wprowadza na rynek nowy model, który niebawem zawita w salonach. Model Q3, bo o nim mowa dołączy do rodziny...

Zamknij