Volkswagen – auta dostawcze

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Work, czyli nowa reklama aut dostawczych Volkswagena. Volkswagen promuje takie modele swoich samochodów jak: Caddy, Transporter czy Crafter.
W tle słyszymy pracowników (czyli chór) śpiewający coś w stylu „Work, work”, czyli „praca, praca”).

Niestety muzyka została napisana specjalnie na potrzeby reklamy i nosi tytuł: Tough Work
Ale… Mamy dla was dłuższą (zapętloną) muzykę z reklamy. Możecie jej posłuchać niżej.

Reklama:

Piosenka:

Podobne reklamy:
 • C-Thru piosenka z reklamy

  Nowa reklama C-Thru w tle posiada świetny podkład muzyczny. Wielu zastanawia się co to za piosenka w tle. Niestety, nie mamy dobrych wiadomości, Piosenka z znajnowszej reklamy perfum (do obejrzenia niżej) została skomponowana specjalnie na potrzeby reklamy… A szkoda. Reklama: Ale, gdybyście szukali muzyki ze starszej reklamu C-Thru: To jest to Walther PPk – It’s These are the Days:
 • MANGO wiosna 2012 – Kate Moss

  Nowa reklama ubrań MANGO z supermodelką Kate Moss, która jest teraz twarzą marki. Spot przyobleczony jest przyjemną, ciekawą muzyką. Nowa reklama emitowana jest pod nazwą „Spy Game”. Niestety, piosenka użyta w reklamie została napisana specjalnie na potrzeby kreacji telewizyjnej. Jak tylko w sieci dostępna będzie dłuższa wersja utworu, opublikujemy go tutaj. Reklama:
 • OLT Express – Narodziny – muzyka z reklamy

  Nowe linie lotnicze OLT Express rozpoczęły kampanie swojej reklamy w TV. Tytuł reklamy to ‚Narodziny’, muzyka przyciąga uwagę świetną muzyką, niestety, zgodnie z tym co piszą użytkownicy YouTube, muzyka do reklamy została wykonana na potrzeby reklamy… Ktoś nawet pisał już w tej sprawie do OLT Express. I wiemy tylko tyle, że za muzykę odpowiada Paweł Lucewicz,

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Lenovo IdeaPad

To już nie laptop, ani nawet notebook. Jak nazywają ten komputer producenci? Ultrabook, niestety nie wiem jeszcze co to oznacza,...

Zamknij