Virgin Atlantic

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Już wiem skąd (byłe) linie lotnicze OLT Express czerpały inspiracje przy tworzeniu swojego bądź co bądź popularnego spoty z muzyką Pawła Lucewicza (więcej o reklamie i muzykę z tej reklamy znajdziecie w artykule: OLT Express – Narodziny – muzyka z reklamy).
Rok temu, brytyjskie linie lotnicze Virgin Atlantic, oczarowały swoich rodaków reklamą wykonaną w bardzo podobnym stylu.
Trzeba przyznać, że obydwie reklamy i OLT i Virgin prezentują podobny profesjonalizm.

Muzyka użyta w reklamie Virgin Atlantic to (tak, to znowu zespół Muse): Muse – Feeling Good

Pobierz utwór z iTunes

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • OLT Express – Narodziny – muzyka z reklamy

  Nowe linie lotnicze OLT Express rozpoczęły kampanie swojej reklamy w TV. Tytuł reklamy to ‚Narodziny’, muzyka przyciąga uwagę świetną muzyką, niestety, zgodnie z tym co piszą użytkownicy YouTube, muzyka do reklamy została wykonana na potrzeby reklamy… Ktoś nawet pisał już w tej sprawie do OLT Express. I wiemy tylko tyle, że za muzykę odpowiada Paweł Lucewicz,
 • Lot – Naszym horyzontem jest przyszłość

  Polskie Linie Lotnicze Lot reklamują swój nowy nabytek, którym już niedługo będą latali klienci Lot-u – Dreamliner. Muszę przyznać, że muzyka z nowej reklamy jest elegancka i bardzo dobrze oddaje klimat w reklamie. Jaka to muzyka? Niestety jeszcze nie wiemy (wysłaliśmy zapytanie do PLL Lot), ale postaramy się znaleźć odpowiedź. Mimo, że podejrzewam iż muzyka została
 • Chevrolet Aveo

  Miła muzyka w reklamie Chevroleta Aveo… Trzeba przyznać, ze nowe Chevrolety są coraz ciekawsze, sportowe (jak na markę przystało). Like it! Reklama ze skokiem samochodu na bungee, tak jako ciekawostka. Muzyka z reklamy to: Fun - We Are Young Pobierz muzykę z iTunes Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Virgin Mobile

W mediach robi się głośno o nowym graczu na rynku GSM. Virgin Mobile, bo o nim mowa to brytyjski operator...

Zamknij