Victoria’s Secret – Body by Victoria Jesień 2013

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nowa kolekcja bielizny na jesień 2013 od popularnej marki Victoria’s Secret, która całkiem niedawno weszła również na Polski rynek. Reklama oczywiście muzyczna, w tle słyszymy utwór nieco dubstepowy.
Jeśli szukacie czegoś innego oprócz imion modelek z reklamy ;) to mamy dobrą informacje, znamy już muzykę użytą w reklamie.

Utwór, który słyszycie w tle to: SebastiAn – Love In Motion (feat. Mayer Hawthorne)

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Fiat 500L Trekking

  Od niedawna w TV, a już budzi emocje. Chodzi o muzykę z reklamy najnowszego Fiata 500L w wersji trekking. Niestety nie mamy dobryh informacji remix został stworzony na potrzeby reklamy, ale mamy też dobrą wiadomość, bardzo podobny utwór/remix znajdziecie w serwisie SoundCloud: Reklama:
 • Beats by Dr Dre

  Rzeczywiście, słuchawki można zareklamować tylko dobrą muzyką. Nie mogła się tutaj w takim razie trafić inna reklama. Neon Mixr, czyli słuchawki Beats by Dr Dre z muzyką Davida Guetty. Gdyby muzyka z reklamy wydawała się wam ‚dziwna’ to obejrzyjcie teledysk do utworu, dopiero wtedy przeżyjecie niemały mindfuck. Utwór w tle: David Guetta – Play Hard (feat.
 • Carlo Rossi na Fashion Week

  I znowu świetna muzyka od Carlo Rossi, co prawa to ta sama co poprzednio, ale reklama już dotyczy czegoś innego, bo Fashion Week’u. Muzyka, którą usłyszucie w reklamie Carlo Rossi to: Remix Art Collective – Madison. Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Gemini – Blue

Świetny Drum'n'Bass dla koneserów. Ten rodzaj muzyki właściwie zawsze nadaje się na podkład. Gemini - Blue

Zamknij