Tymbark Next

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Tymbark to firma z tradycjami (istnieje już 75 lat), teraz na rynek wprowadza nowy napój – połączenie herbaty i owoców.. Ciekawe rozwiązanie, w dodatku z muzyczną reklamą.

Muzyka użyta w reklamie to: N.E.R.D. feat. Nelly Furtado – Hot-n-Fun

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Lipton Piramidki

  Wspominałem już o tej reklamie – przyszedł czas na rozwiązanie zagadki. Reklama pojawiła się już w sieci, spot możecie obejrzeć niżej. Kobiety jedzące swoje filiżanki mogą przypaść wam do gustu dzięki muzyce w tle reklamy, a jest to: Waldeck – Memories Reklama: Muzyka:
 • Nivea creme – spot 2013

  To bardzo ciekawe, nie mam na myśli teraz muzyki z reklamy, o której później, a sam spot. Powstał on 5 lat temu, ale u nas swoją emisję ma dopiero teraz. 5 lat, to dość długi okres czasu jak na reklamę. Ale mimo upływu czasu reklama nadal jest ciekawa, szczególnie ze względu na muzykę użytą w
 • Vimto – Lowrider

  Amerykańska reklama soku, trzeba przyznać, że pomysłowa, choć od pierwszego wyskoku owoców można się spodziewać finału, to jednak mimo wszystko pewien poziom humoru reklama trzyma. Muzyka użyta w tle reklamy to: Box Bottom – Bounce ‘n’ Boom (feat. Big Babba) Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Chicane – So far out to sea

Ciekawy, spokojny utwór, z pięknie dobranymi nutami... Chicane - So far out to sea

Zamknij