Tymbark – mięta

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Kampania reklamowa pod hasłem „Poczuj orzeźwiającą moc mięty” promuje nowe smaki napojów Tymbark. Dokładniej, chodzi o połączenie cytryny z mięta i maliny z miętą. Nowe napoje reklamowane są całkiem przyjemną szybką muzyką – choć jak niżej posłuchacie utworu, z początku nie zapowiada się na utwór szczególnie szybki…

Muzyka użyta w reklamie to: Mikhael Paskalev - I Spy

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Volvo V70 – znowu w trasie

  Nieco zapomniany model Volvo, V70 to kombi, które chyba już dawno nie było mocniej odświeżane, ani reklamowane. I tu następuje zmiana, w Holandii już się reklamuje. W dodatku z całkiem ciekawym utworem w tle. Niestety muzyka z reklamy została stworzona specjalnie na potrzeby spotu. Pozostaje nam tylko obejrzeć tą przyjemną produkcje:
 • Adidas Originals – Nicki Minaj

  Kolejna reklama Adidas, z serii Originals. Tym razem z piosenkarką/raperką Nicki Minaj, popularną szczególnie w stanach, skąd pochodzi. W reklamie użyto utworu: Nicki Minaj – Masquerade Reklama: Muzyka:
 • Chevrolet Aveo – Skateboard (deskorolka)

  Reklamy małych samochodów chevroleta, a szczególnie modelu Aveo (Sonic w USA) są bardzo podobne. Kolejny raz w reklamie pojawia się motyw deskorolki. Tym razem jedynie został dodany nie wiedzieć czemu motyw mleka. W spocie użyto utworu: Theophilus London – All Around the World Spot: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
IZOD – śnieg

Tej marki w Polsce nie znajdziecie, ale tworzy całkiem przyzwoite reklamy, które kojarzą się mi z produkcjami Red Bulla. Czyli...

Zamknij