TVN – Polskie komedie muzyka z zapowiedzi

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

TVN jak zwykle w muzycznej oprawie prezentuje swoje nadchodzące propozycje filmowe.
Tym razem jest to zapowiedź – Polskie Komedie w TVN (btw. w szczególności polecam ‚Vinvi’, który to film miałem okazję obejrzeć).

Muzyka ze spotu promującego to: Michael Holborn – Ready To Rise And Shine

Zapowiedź:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Życie Pi – zapowiedź

  M. in. na TVN-ie, pomiędzy przerwami, pojawia się zapowiedź nowego filmu, ktory wchodzi do kin. Jest to film animowany „Życie Pi”. W zapowiedzi użyto podkładu z jednej z najlepszych płyt mijającego roku – Mylo Xyloto od Coldplay, Coldplay – Paradise. Muzyka:
 • MTV’s America’s Best Dance Crew

  A to spot promujący 5 sezon, MTV’s America’s Best Dance Crew, czyli coś w stylu naszego You Can Dance, po prostu tańcz. Trzeba przyznać, że od amerykanów chyba możemy uczyć się tworzenia zwiastunów, szczególnie Polsat mógłby się wiele nauczyć, bo TVN już w jakimś stopniu to potrafi… Muzyki do zapowiedzi użyczył znany, dobry Dj: Deadmau5 –
 • Puls, filmy na marzec 2013

  Zapowiedź filmów w telewizji Puls, w tle usłyszycie cichą muzykę. Utwór, którego być może szukacie to: Flo Rida – I Cry Posłuchajcie na wrzucie:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sunbites – muzyka z reklamy nowych chipsów

Wraz z początkiem nowego roku, na półkach polskich sklepów możemy zobaczyć zbożowe chipsy (właściwie to listki) Sunbites. Sunbite'sy reklamują się...

Zamknij