TV Puls – muzyczne zapowiedzi

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

TV Puls na dobre rozkręciła się z muzycznymi zapowiedziami filmów na kanale. W między czasie przez zapowiedzi przewinęły się tutaj w sumie 3 utwory. Gdybyście szukali, poniżej lista utworów muzycznych wykorzystanych w zapowiedziach na TV Puls.

Kolejność chronologiczna od najstarszego utworu:
Loreen – Euphoria
The Sol – Say Hello

i ostatni: Lykke Li – I Follow Rivers

Dla przypomnienia ten ostatni I Follow You:

Podobne reklamy:
 • Puls – muzyczne zapowiedzi

  Kolejna stacja wchodzi w muzyczne zapowiedzi. Przy przełączaniu kanałów telewizyjnych, albo oglądając wspomniane TV Puls, mogliście trafić na zapowiedź filmów w stacji. Zapowiedzi przyobleczone są muzyką: Loreen – Euphoria Gdybyście szukali nowszych zapowiedzi, śledźcie ten artykuł. Muzyka całkiem ‚podniosła’:
 • Serialowa Liga Mistrzów TVP2

  Kolejna stacja rozpoczyna muzyczne promowanie ramówki. Tym razem czas na publiczną TVP2. Spot graficznie rozwiązany ciekawie, widzę mała inspiracje zwiastunami TVN, ale w gruncie rzeczy wyszło chyba nawet lepiej. Czekam na więcej. Muzyka z zapowiedzi Serialowej Ligi Mistrzów: Lykke Li – I Follow Rivers, jakbym już gdzieś ten utwór słyszał? Reklama: Muzyka:
 • Puls, filmy na marzec 2013

  Zapowiedź filmów w telewizji Puls, w tle usłyszycie cichą muzykę. Utwór, którego być może szukacie to: Flo Rida – I Cry Posłuchajcie na wrzucie:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Enea – stała cena dla firm

Trwa prześciganie się w ciekawych ofertach na rynku energetycznym. W ostatniej reklamie Enea promuje swoją ofertę dla firm, pod tytułem...

Zamknij