Tunezja – reklama 2013

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

„Jeden dzień w Tunezji” to kampania reklamowa tego egzotycznego państwa. Reklama pojawiała się również w naszych rodzimych stacjach telewizynych. Jak widać walka o klienta na wypoczynek trwa. Podobnie reklamuje się m. in. Egipt.

Utwór wykorzystany w reklamie to: Natacha Atlas – Adam’s Lullaby

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Sheba z Evą Longoria

  Tego się nie spodziewałem… Żeby karmę dla kotów reklamowała super modelka? Gdyby ktoś mi powiedział coś takiego najprawdopodobniej bym nie uwierzył. A jednak… Karmę (a może jedzenie) dla kotów Sheba reklamuje Eva Longoria… Muzyka użyta w reklamie to z kolei: Della Reese – Come-On-A-My House Pobierz z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Tymbark – mięta

  Kampania reklamowa pod hasłem „Poczuj orzeźwiającą moc mięty” promuje nowe smaki napojów Tymbark. Dokładniej, chodzi o połączenie cytryny z mięta i maliny z miętą. Nowe napoje reklamowane są całkiem przyjemną szybką muzyką – choć jak niżej posłuchacie utworu, z początku nie zapowiada się na utwór szczególnie szybki… Muzyka użyta w reklamie to: Mikhael Paskalev - I
 • Piccolo – Tam gdzie marzenia / reklama

  Hasło nowej reklamy to „tam gdzie marzenia. Muzyka z nowej reklamy napoju dla dzieci Piccolo to utwór z filmu Once o tytule Falling Slowly. W spocie został wykorzystany fragment utworu skomponowanego dla marki przez Filipa Kuncewicza. Piosenkę wykonuje Małgorzata Markiewicz. Ale niżej przedstawiamy wam bardzo podobne wykonanie tego utworu. Reklama: Muzyka z reklamy:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dodge Charger

Ciekawa reklama Dodge-a. Charger jako auto przyszłości jak widać spisuje się całkiem dobrze. Cieszą dobre ujęcia i dobra muzyka. Niestety,...

Zamknij