Toyota – Wszystkie modele

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Reklama, która w Polsce również miała swoją premierę. Pod płachtą zdejmowaną z auta wyłania się Nowa Toyota, później widzimy kolejny i kolejny nowy model.
Reklama, jak widać była emitowana również w innych krajach i w sieci znaleźliśmy akurat brytyjską wersję.
W tle reklamy możemy usłyszeć sympatyczną piosenkę. jest to: Free Design – Love You

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Fiat Punto, Freemont – Odkryj Więcej

  W telewizji pojawiła się nowa reklama Fiata, w której oprócz nowego modelu Freemont widać też Punto. W reklamie przewija się piosenka „Forever Young”. Całkiem przyjemna, choć w porównaniu z inną reklamą Fiata Freemont (możecie ją zobaczyć niżej) nie jest bynajmniej już taka ciekawa. Ale wracając do głównej reklamy Fiata pod hasłem „Odkryj więcej” i muzyki z
 • Toyota RAV4 – 2013 Super Bowl

  Reklama jest nieco inna niż reszta. Rzadko zdarza się żeby spot był reżyserowany pod konkretną muzykę, a tutaj tak właśnie było, co z resztą widać na pierwszy rzut oka. Kolejna reklama na amerykańskie Super Bowl. Muzyka przewodnia w reklamie: Skee-Lo – I Wish Reklama: Muzyka: W reklamie wystąpiła Kaley Couco.
 • Battlefield 3 – reklama telewizyjna

  Battlefield 3 to nowa gra od EA, która odnosi sukcesy. Juz dawno w tv nie widziałem reklamy gry, czyli jak widać firma bardzo się szczyci swoim nowym produktem. W nowej reklamie pojawia się muzyka. Piosenka z reklamy Battlefield 3 to: Jay Z – 99 Problems Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Orange – muzyka z reklam co zmienia się z orange i innych

Orange od jakiegoś czasu w swoich reklamach (m. in. z taryfami pantera, "dziś zmienia się z Orange" itp.) możemy usłyszeć...

Zamknij