Toshiba. Dobrze, że jesteś.

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Marka, której reklamy możemy oglądać m. in. w jednym z najdroższych miejsc reklamowych – amerykańskim Times Square – przedstawia reklamę, która swoją formą przykuwa uwagę. Niby nic wielkiego, ale muzyka i klimat zapadają w pamięć. Dobry strzał.

Muzyka w tle reklamy: Jon Hopkins – Glasstop

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Dolny Śląsk – nie do opowiedzenia, do zobaczenia – Muzyka z reklamy

  Dolny Śląsk reklamuje się i swoje atrakcje jak: Sanktuarium w Krzeszowie, Stawy Milickie, Podziemne miasto w Osówce, Jezioro Bystrzyckie, Zamek Książ oraz swoją stolice – Wrocław, w telewizji. I robi to w na prawdę profesjonalny sposób. Przykuwa uwagę widzą, ciszą i muzyką… Muzyka z reklamy Dolnego Śląska to: Sou-au – Me Myself And I Reklama: I Piosenka z
 • Mentos – Owce na kosiarkach

  Reklama już dosyć stara, ale za to jak mocno zapadająca w pamięć :), stąd też znalazło się dla niej miejsce u nas. Muzyka z reklamy to: DP – Clinic Reklama: Muzyka:
 • Oreo ciasteczka

  To tylko u nas ciasteczka Oreo reklamują się tą niektórych irytującą reklamą (choć trzeba przyznać, że przez to właśnie zapadającą w pamięć), w której słyszymy „Oreo, oreo”… W sieci pojawiają się też inne, imho ciekawsze reklamy jak ta niżej. Muzyka z reklamy: Brian Ferry – You do Something to Me Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
McDonald’s Chicken McBites

Kiedy McDonald's zabiera się za reklamę, to już (przeważnie) zawsze wychodzi z tego coś ciekawego. No ale, budżet na reklamę,...

Zamknij