Top Model zwiastun 2013

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Ot niespodzianka. Parę dni temu w dziale ‚muzyka do reklam‚ pojawił się zespół Foals. A dziś, oglądając TVN pojawił się zwiastun Top Model, z muzyką tego zespołu właśnie. Gdybyście jeszcze zastanawiali się co to za muzyka: Foals – My Number.

Posłuchajcie jej na YT:

Podobne reklamy:
 • Nivea Deo Stress Protect

  Reklama nie pojawia się szczególnie często, ale za to jak już się pojawi to łatwo zwrócić na nią uwagę, ze względu na muzykę w tle właśnie. I wszystko byłoby super, gdybyśmy utwór z tej reklamy znali, ale niestety, jest bez słów i cieżko go rozszyfrować… Zostaje sama reklama:
 • Orange – nielimitowane rozmowy i smsy

  Na oficjalnym kanale YouTube Orange Polska pojawiła się taka oto reklama nielimitowanych rozmów i smsów do wszystkich sieci: Reklama ciekawa ze względu na muzykę w tle, niestety spiker mocno przeszkadza w rozszyfrowaniu słów i jeszcze nie udało mi się odnaleźć tej nuty. Update: Pod filmem pojawiła się nazwa utworu: Hurricane Dean – Flat Random Noise
 • C-Thru ponownie z kampanią – 2012

  Producent marki C-Thru, najprawdopodobniej już zdąrzył zauważyć, że poprzednia reklama została dobrze przyjęta. Podobnie jak rok temu tak i w tym użyto tej samej muzyki. Dla przypomnienia. Muzyka została skomponowana na potrzeby reklamy, w internecie znajdziecie tylko zapętlony fragment piosenki, nie ma wersji studyjnej (jeszcze). Muzykę do utworu skomponował Marcin Macuk, słowa i użyczenie wokalu – Ania Brachaczek. Reklama:

2 Comments

 1. Kaśka

  Dziękuję ślicznie, szukałam tego wszędzie!:) Uwielbiam Foals, ale jakoś ich nie poznałam tu;)

 2. admin

  zbieg okoliczności zapewne, ale całkiem miły!

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Budweiser Black Crown – Świętowanie

W tej dziedzinie chyba akurat nie odbiegamy od światowej czołówki, reklamy piwa i u nas są na poziomie. Producenci wiedzą...

Zamknij