Tiger – na koncercie

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Kolejna z serii reklama z miniaturowym tygrysem napoju energetycznego Tiger.
Tym razem sytuacja dzieje się na koncercie, gdzie wszechobecne jest błoto.

W spocie użyto muzyki: Rainbow Arabia – Without You
Na prawdę ciekawie prezentują się utwory z nowej kampanii.

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Burn – limitowana edycja 2013

  W telewizji pojawił się spot, który jak tylko odnajdę, umieszczę i u nas. Reklama dotoczy limitowanej wersji puszki Burna – napoju energetycznego. W spocie pojawia się żwawa muzyka: Baron – Genesis, Your Leader Utwór możecie odsłuchać na SC:
 • Piccolo – Tam gdzie marzenia / reklama

  Hasło nowej reklamy to „tam gdzie marzenia. Muzyka z nowej reklamy napoju dla dzieci Piccolo to utwór z filmu Once o tytule Falling Slowly. W spocie został wykorzystany fragment utworu skomponowanego dla marki przez Filipa Kuncewicza. Piosenkę wykonuje Małgorzata Markiewicz. Ale niżej przedstawiamy wam bardzo podobne wykonanie tego utworu. Reklama: Muzyka z reklamy:
 • Burn – Lato festiwali

  Zaproszenie na muzyczne wydarzenia w reklamie od napoju energetycznego Burn. W reklamie został użyty nazwijmy to ‚dziwny’ (nie wiem jaki) gatunek muzyki :). Dokładniej już, w tle słyszymy utwór: Pol On – Transsistor Reklama: Muzyka:

One Comment

 1. edukracja

  Reklam, która promuje i zachęca do zachowań ryzykownych tj. przypadkowych kontaktów seksualnych i to jeszcze w dziennym paśmie jest skandalem. Jeśli ta reklama nie wywołała u Ciebie negatywnych emocji to znaczy że człowieczeństwo i nadzieja już umarła w ludzkość wyrażająca się w zobojętnieniu i apatii. Już nie wspominam o uprzedmiotowieniu kobiety sprowadzonej do roli ubezwłasnowolnianej osoby spełniającej zachcianki mężczyzny.

  Zabrakło wyczucia twórcom tej reklamy. Brak odpowiedzialności i rozsądku. Zainteresowanie marką w krótkim czasie a w długim klapa. Mam nadzieję, że stanie się z nią to samo co z reklamą Old Spice Man obraża normalnych mężczyzn? KEM: reklama do zmiany (wideo) zostanie wycofana. Bo takie reklamy są strzałem w kolana i nogi jednocześnie dla wizerunku marki/firmy w społeczeństwie jeśli chcą sprzedawać w tym społeczeństwie nie mogą atakować ich zasad moralnych i etycznych jakie w nim funkcjonuje podstawowa zasada.

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Lexus IS 300h

Uwielbiam białe, perłowe auta. Tym bardziej reklama przypada mi do gustu. W telewizji pojawił się nowy spot reklamujący to luksusowe...

Zamknij