There is a city

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Film w sieci pojawił się wczoraj, właśnie bije rekordy popularności na YouTube. Warto o nim wspomnieć. Nie jest to reklama w dosłownym znaczeniu, ale w pewnym stopniu reklamuje nasz kraj.
Nie o to jednak chodzi. Myślę, że film po prostu zasługuje na wspomnienie o nim. Jest bardzo poruszający. W dodatku w tym zupełnie niekomercyjnym projekcie wykorzystano bardzo nastrojową muzykę.

Utwór, który możecie usłyszeć w tle filmu to: God Is An Astronaut – Infinite Horizons

Film:

Muzyka:

Oraz mp3 na wrzucie:

Film pokazuje to, co co roku dzieje się w Warszawie, na upamiętnienie poległych w Powstaniu Warszawskim. Codzienność życia, na ulicy i w domach, zatrzymuje się na minutę, po to, żeby oddać hołd bohaterom.
Film jest przedsięwzięciem zupełnie niekomercyjnym, w którego realizacji pomogło wiele osób. Ostatecznie film, który powstał jest bardzo wzruszający.
Oby więcej takich produkcji.

Podobne reklamy:
 • Filmy z 2011 roku (wszystkie)

  Jako, że na muzyka z reklam wrzucamy też czasami ciekawe utwory z filmów czy seriali, nie możemy pominąć portfolio filmów wyprodukowanych w 2011 roku. W zestawieniu przygotowanym przez Alex’a pojawia się aż 166 tytułów, a złożenie całego materiału zajęło… miesiąc. Oto i powstały film: Playlista z kompilacji: 1. John Williams – Hedwig’s Theme 2. Karen O and Trent Reznor
 • Orange – Mapping w Warszawie

  Warto również wspomnieć o reklamie jaką zaprezentował nam Orange (trzeba przyznać lubią rozmach) w Warszawie na ścianie hotelu Novotel Centrum. Wraz z NEWMOTION Studios (odpowiedzialnymi za animacje) oraz Uchostudio (odpowiedzialnym za dźwięk) zaprezentował nam Mapping, którego w rozmiarze XXL, w Polsce chyba jeszcze nie mieliśmy okazji oglądać. Na Youtube mogliśmy oglądać podobne kreacje z zagranicy (niestety
 • Życie Pi – zapowiedź

  M. in. na TVN-ie, pomiędzy przerwami, pojawia się zapowiedź nowego filmu, ktory wchodzi do kin. Jest to film animowany „Życie Pi”. W zapowiedzi użyto podkładu z jednej z najlepszych płyt mijającego roku – Mylo Xyloto od Coldplay, Coldplay – Paradise. Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Alfa Romeo MiTo

Z reklamy rozumiem tyle, że jest to nowy model Alfa Romeo (MiTo) dostępny z silnikami benzynowym i dieslu. Niewiele więcej,...

Zamknij