Taco Bell – Viva Young!

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Ameryka żyje teraz pucharem Super Bowl. A z tej okazji największe firmy wykupują bloki reklamowe ukazujące się podczas zmagań football-erów. Nic dziwnego, rozgrywki ogląda średnio 80-90 Milionów ludzi, wyobraźcie sobie taki target. Oczywiście nie każdego stać na taką reklamę, 30-sto sekundowy spot kosztuje obecnie 3 000 000 USD, a właśnie tyle spot, co jego emisja.

Swoją drogą, jeżeli każda z reklam trwa minutę, tak jak na przykładzie to najprawdopodobniej jest też to najdłuższy blok reklamowy jaki moglibyście zobaczyć :)

Ale wracając do reklamy, muzyka którą słyszycie w reklamie to nic innego jak utwór Fun – We Are Young, z tym, że w wersji… hiszpańskiej (Hiszpański to najpopularniejszy język obcy w USA).

Reklama:

Muzyka:

Więcej o Super Bowl będziecie mogli przeczytać w następnym artykule z reklamą.

Podobne reklamy:
 • Volkswagen Bettle – Get Happy

  Kolejna reklama na Super Bowl. Tym razem niemiecka marka, która nie tak często jak na rynku europejskim, ale również w Ameryce pojawia się. Volkswagen reklamuje model Bettle jako samochód dla optymistów. Muzyka użyta w reklamie to: Jimmy Cliff – C’Mon Get Happy Reklama: Przy tej okazji może wspomnę Co to jest Super Bowl? I dlaczego jest to ważne wydarzenie nie
 • Fiat Abarth – Cabrio reklama z Super Bowl

  Jeszcze jedna reklama z Super Bowl, o której zapomniałem wspomnieć. Reklama Fiata Abarth w wersji cabrio. Sama reklama jak na warunki Super Bowlowe, nieszczególna, ale muzyka może przypaść do gustu wielu osobom. Utwór, który słyszycie w tle to: Hooverphonic – 2Wicky Reklama: Muzyka:
 • Toyota RAV4 – 2013 Super Bowl

  Reklama jest nieco inna niż reszta. Rzadko zdarza się żeby spot był reżyserowany pod konkretną muzykę, a tutaj tak właśnie było, co z resztą widać na pierwszy rzut oka. Kolejna reklama na amerykańskie Super Bowl. Muzyka przewodnia w reklamie: Skee-Lo – I Wish Reklama: Muzyka: W reklamie wystąpiła Kaley Couco.

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nissan Qashqai 360 – Połączony z miastem

Europejska reklama dobrze sprzedającego się modelu Nissana - Qashqai. Tego spotu jeszcze u nas nie widziałem, może to tylko kwestia...

Zamknij