STR8 – discovery i challenger

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

STR8 reklamuje swoje nowe zapachy „Discovery” i „Challenger” ze świetną muzyką w tle.
Piosenka z reklamy to Modern Soul – Go And Live Your Passion

Reklamy:

I Muzyka z reklamy w pełnej wersji:

Podobne reklamy:
 • MEXX Pure – Sephora

  W Polsce, MEXX, całkiem wiekowa już marka, (rocznik ’86) wraz z sieciami sklepów Sephora reklamuje swoje zapachy dla mężczyzn i kobiet. W reklamie swojego wizerunku użyczył James Blunt. Nie przypadkowo też muzyka w tle to jego utwór: James Blunt – These are the words, a przynajmniej początek piosenki. Reklama: Muzyka: I niestety dzieje się to, co obserwuje coraz częściej.
 • AXE Anarchy – Chaos

  Kolejna reklama AXE ‚z jajem’ jak zwykle, choć tym razem chyba jeszcze bardziej abstrakcyjna niż zwykle :) Coś dla oka i ucha. Niestety w naszych rodzimych stacjach jeszcze jej nie widziałem. Muzyka z reklamy to: Elvis Presley – Can’t Help Falling In Love Pobierz muzykę z iTunes Reklama: Piosenka Elvisa w wersji slow:
 • Heat Beyoncé – perfumy

  Beyoncé – Fever reklamuje (kolejne chyba już) perfumy. Tym razem jest to marka Heat. Jedno jest pewnie, kiedy coś jest reklamowane przez piosenkarkę Beyoncé, nie trudno zlaeźć muzykę z reklamy :) Piosenka użyta w reklamie: Beyoncé – Fever Reklama: Muzyka Beyonce:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pandora, biżuteria na święta

Nowa reklama Pandory, czyli biżuterii z wyższej półki. W Polsce na święta Pandora puściłą swoją reklame z 2010 roku, z...

Zamknij