State Farm, czyli jak reklamować ubezpieczenia

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Przykład idzie zza granicy. Oto jak produkuje się miłe i sytuacyjne reklamy ubezpieczeń, bez zbędnego gadania, choć muzyka mogłaby być w nieco innym deseniu, szybsza, szczęśliwsza, nawet jeśli coś z lat ’80.

Muzyka z reklamy: Gary Portnoy – Where Everybody Knows Your Name (Cheers)

Utwór Where Everybody Knows Your Name (Cheers Theme) na iTunes

Sama reklama:

Oraz piosenka:

Podobne reklamy:
 • Intimissimi Wiosna 2012 – piosenka z reklamy

  Jest już nowa kolekcja bielizny Intimissimi – Wiosna 2012, którą to marka promuje w swoim spocie telewizyjnym. Modelką występującą w spocie, oraz jednocześnie twarzą kolekcji jest Tanya Mityushina. Muzyka użyta w reklamie to z kolei: Ferruccio Tagliavini – Voglio Vivere Così Ściągnij utwór z iTunes Reklama: Oraz sama operowa, włoska piosenka w wykonaniu Ferruccio Tagliavini:
 • Jack Daniels – As American As

  Reklama whiskey może pochodzić chyba tylko ze stanów, to tam, ten trunek jest tak popularny, u nas, ciągle mało koneserów tego typu trunków. Sama reklamie, również w stylu… nazwijmy to Hollywood. Utwór z reklamy: Gary Clark Jr – Bright Lights Ściągnij z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Chevrolet Cruze – Kanada

  Czasami warto zobaczyć jak wyglądają reklamy zza granicy, czym się różnią, czy ich jakość jest inna/lepsza… Z tego własnie powodu stworzyliśmy kategorię ciekawe, w której prezentujemy dla was reklamy zza granicy oraz muzykę z tychże reklam. Przyszedł czas na chevroleta, który jak wiemy jest marką typowo amerykańską, stąd też reklama prosto z Kanady. Muzyka użyta w reklamie

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
HBO GO – konkurs na scenariusz reklamy

Coś dla miłośników reklamy. Nie sposób o tym nie wspomnieć. Po sukcesie Netii, która swoim klientom/odbiorcom, zaproponowała stworzenie reklamy (pisaliśmy...

Zamknij