Stare i nowsze, najlepsze reklamy z Wielkiej Brytanii

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Chcecie przypomnieć sobie stare, dobre reklamy? Na początek zbiór od Digital Cinema Media, który przedstawia najbardziej kultowe reklamy z wysp.
Tak kręcono reklamy kiedyś…

W zbiorze pojawiają się reklamy takich marek jak: Guiness, Maxell, Carling, Ford Puma, Bacardii, Agent Provocateur, Orange i Sony.

Oto i zbiór:

Podobne reklamy:
 • Orange Open

  Reklam Orange w telewizji, jakby przeprowadzić badanie, byłoby chyba najwięcej ze wszystkich marek, oczywiście zaraz za nim uplasowaliby się pozostali operatorzy, tak już jest, że reklam telekomunikacyjnych jest najwięcej… Tym razem reklama usługi Orange Open, czyli korzyści wynikające z połączenia Telekomunikacji Polskiej z marką Orange. Muzyka użyta w reklamie Orange Open to: Ściągnij z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Samsung Digital Love

  Samsung polubił Dubstep, kolejna akcja promocyjna pod hasłem ‚Digital Love’ w tle używa również podkładu z gatunku Dub step. Co to za utwór? Tego jeszcze nie wiemy, ale oczywiście postaramy się go odnaleźć. Update: Podobny, lecz nieco szybszy utwór – w komentarzach podesłał PabloSKN: RinneRadio – Tule (Muffler Remix) a Kamil go poprawił: Auer- digital love. W
 • Volkswagen Golf GTI

  Ciekawy motyw został zastosowany w reklamie nowego Golfa GTI. Na początku reklamy pojawiają się covery utworu z internetu, które nie brzmią zbyt wykwintnie, ażeby na koniec pojawił się klasyczny utwór, wykonywany w oryginale, którzy brzmi o niebo lepiej, a podczas którego w spocie pojawia się auto. Odruchowo od razu poprawia nam się poczucie smaku. Dobre

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
All Tiny Creatures – Aviation Class

Tym razem spokojny utwór. All Tiny Creatures - Aviation Class

Zamknij