Sony – Xperia Z1 : The Best of Sony For the Best of You

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nigdy nie przepadałem za marką Sony Ericsson, dlatego nie ukrywam zachwytu z powodu odłączenia drugiego słowa z marki telefonu. Liczę również na poprawę jakości, któż wie, może w takim wypadku i w mojej ręce zobaczycie logo Sony. Reklama z świetną muzyką, myślę, że każdemu przypadnie do gustu.

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Sony Xperia Z

  Reklama mocno w klimacie Sony, czyli kolorowa farba i zwolnione tempo, wszystko co znamy z reklam m. in. telewizorów Bravia, teraz w reklamie telefonu komórkowego od Sony – Xperia Z. Muzyka z reklamy to: David Bowie – Sound and Vision (Sonjay Prabhakar remix) Reklama: Muzyka:
 • Sony Xperia Tablet Z

  Reklamy Sony można rozpoznać z kilometra – jak zawsze kolorowe, przeważnie ze spokojną muzyką w tle. Podobnie jest tym razem, barwniki w postaci mączki sypią się przed ekranem podczas gdy w tle słyszymy spokojny utwór. Tak właśnie marka reklamuje swój model tabletu nazwany Xperia Z. No właśnie, co to za utwór? To lekka przeróbka, mniej akustyczna:
 • Internet Explorer – Explore Touch

  Najprawdopodobniej Mozilla czy inne firmy, nie mają budżetu na reklamę swoich przeglądarek, ale Microsoft oczywiście ma. Dlatego ukazała się kolejna reklama Internet Explorera. I tym razem podobnie z nieco dub stepową muzyką: Blake Lewis – Your Touch Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jacobs Krönung

Piękne spokojne może, nie wielka łódź, jacht i milioner to składniki idealnej sytuacji do napicia się kawy. Niestety nie udało...

Zamknij