Sony Xperia Z

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Reklama mocno w klimacie Sony, czyli kolorowa farba i zwolnione tempo, wszystko co znamy z reklam m. in. telewizorów Bravia, teraz w reklamie telefonu komórkowego od Sony – Xperia Z.

Muzyka z reklamy to: David Bowie – Sound and Vision (Sonjay Prabhakar remix)

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Sony Xperia Tablet Z

  Reklamy Sony można rozpoznać z kilometra – jak zawsze kolorowe, przeważnie ze spokojną muzyką w tle. Podobnie jest tym razem, barwniki w postaci mączki sypią się przed ekranem podczas gdy w tle słyszymy spokojny utwór. Tak właśnie marka reklamuje swój model tabletu nazwany Xperia Z. No właśnie, co to za utwór? To lekka przeróbka, mniej akustyczna:
 • Sony – Xperia Z1 : The Best of Sony For the Best of You

  Nigdy nie przepadałem za marką Sony Ericsson, dlatego nie ukrywam zachwytu z powodu odłączenia drugiego słowa z marki telefonu. Liczę również na poprawę jakości, któż wie, może w takim wypadku i w mojej ręce zobaczycie logo Sony. Reklama z świetną muzyką, myślę, że każdemu przypadnie do gustu. Reklama: Muzyka:
 • Kia Cadenza

  Pięknie się prezentują nowe Kie. Tutaj wersja przeznaczona na rynek amerykański, ale to co mi się bardzo spodobało w reklamie, oprócz samego auta, to muzyka, która po czasie nabiera tempa. Bardzo dobrze wyprodukowany spot. Muzyka, którą słyszycie w tle to: David Bowie – Let’s Dance (InFiction String Remix) Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ford FIesta – Nowy Ford Fiesta 2013

W tym roku Ford prezentuje na początku 3 nowe i odświeżone modele, Fiesta (o której mowa), Kuga i Transit Custom....

Zamknij