Sony Xperia Tablet Z

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Reklamy Sony można rozpoznać z kilometra – jak zawsze kolorowe, przeważnie ze spokojną muzyką w tle. Podobnie jest tym razem, barwniki w postaci mączki sypią się przed ekranem podczas gdy w tle słyszymy spokojny utwór. Tak właśnie marka reklamuje swój model tabletu nazwany Xperia Z.

No właśnie, co to za utwór? To lekka przeróbka, mniej akustyczna: David Bowie – Sound and Vision

Reklama:

Muzyka w oryginale:

Podobne reklamy:
 • Sony Xperia Z

  Reklama mocno w klimacie Sony, czyli kolorowa farba i zwolnione tempo, wszystko co znamy z reklam m. in. telewizorów Bravia, teraz w reklamie telefonu komórkowego od Sony – Xperia Z. Muzyka z reklamy to: David Bowie – Sound and Vision (Sonjay Prabhakar remix) Reklama: Muzyka:
 • Kia Cadenza

  Pięknie się prezentują nowe Kie. Tutaj wersja przeznaczona na rynek amerykański, ale to co mi się bardzo spodobało w reklamie, oprócz samego auta, to muzyka, która po czasie nabiera tempa. Bardzo dobrze wyprodukowany spot. Muzyka, którą słyszycie w tle to: David Bowie – Let’s Dance (InFiction String Remix) Reklama: Muzyka:
 • Nissan Juke 2012 – Ministry of Sound

  Juke ze stajni Nissana o dziwo jest samochodem, który sprzedaje się całkiem nieźle. Dlaczego? Nie wiem, jego wygląd jest nieco ‚futurystyczny’, ale jak widać to nie przeszkadza. Być może kusząca jest tu cena. Rzadko którego crossovera można kupić już za 63 tys. zł. Teraz model jest dostepny w specjalnej, limitowanej edycji Ministry of Sound. Z tej

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
LG – marzenia

Reklama nowych produktów LG dla domu. Pralka, nowoczesna lodówka itp. a to wszystko gdzie? Oczywiście w chmurach. Reklama dla amerykanów...

Zamknij