Sony Bravia – San Francisco bouncing balls

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Zgadzamy się z ‚Pajterem’ z naszego forum. Reklama Sony Bravia swego czasu była (i myślę, że nadal jest) jedną z najpopularniejszych reklam, które po prostu się zapamiętuje.

Piosenka Jose Gonzalez – Heartbeats, została wręcz stworzona do tej reklamy i właściwie automatycznie się z ni kojarzy…

Posłuchaj i obejrzyj reklamę!

Dziękujemy Pajter za przypomnienie nam o tej reklamie!

Podobne reklamy:
 • Sony Xperia Z

  Reklama mocno w klimacie Sony, czyli kolorowa farba i zwolnione tempo, wszystko co znamy z reklam m. in. telewizorów Bravia, teraz w reklamie telefonu komórkowego od Sony – Xperia Z. Muzyka z reklamy to: David Bowie – Sound and Vision (Sonjay Prabhakar remix) Reklama: Muzyka:
 • Sony – Xperia Z1 : The Best of Sony For the Best of You

  Nigdy nie przepadałem za marką Sony Ericsson, dlatego nie ukrywam zachwytu z powodu odłączenia drugiego słowa z marki telefonu. Liczę również na poprawę jakości, któż wie, może w takim wypadku i w mojej ręce zobaczycie logo Sony. Reklama z świetną muzyką, myślę, że każdemu przypadnie do gustu. Reklama: Muzyka:
 • Sony Xperia Tablet Z

  Reklamy Sony można rozpoznać z kilometra – jak zawsze kolorowe, przeważnie ze spokojną muzyką w tle. Podobnie jest tym razem, barwniki w postaci mączki sypią się przed ekranem podczas gdy w tle słyszymy spokojny utwór. Tak właśnie marka reklamuje swój model tabletu nazwany Xperia Z. No właśnie, co to za utwór? To lekka przeróbka, mniej akustyczna:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Heineken „wejście”

Muzyka w tle, właściwie została stworzona na potrzeby reklamy a wykonuje ją The Asteroids Galaxy Tour a sam utwór nosi...

Zamknij