SMA mleko zastępcze

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Muzyka z reklamy właściwie mogłaby być hymnem matek. Wręcz idealnie wpisuje się w odczucia chyba wszystkich mam. Tutaj w reklamie mleka zastępczego dla niemowlaków została użyta jako podkład.

Muzyka z kolei to dosyć stary już utwór: Nancy Wilson – (You Don’t Know) How Glad I Am

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Rossman – Pragnienia i potrzeby (You got it)

  Rossman reklamuje regularnie swoje promocje w telewizji, w ostatnim czasie najczęściej jako podkład wybierany jest jeden utwór. A gdybyście szuki tego utworu, to jest to stary przebój: Roy Orbison – You Got It Reklama: Muzyka:
 • Chevrolet Aveo – Skateboard (deskorolka)

  Reklamy małych samochodów chevroleta, a szczególnie modelu Aveo (Sonic w USA) są bardzo podobne. Kolejny raz w reklamie pojawia się motyw deskorolki. Tym razem jedynie został dodany nie wiedzieć czemu motyw mleka. W spocie użyto utworu: Theophilus London – All Around the World Spot: Muzyka:
 • Canon – siła na następny krok

  Już chyba wspominałem, ze reklamy aparatów fotograficznych zawsze mnie ciekawią i właściwie zawsze mi się podobają. Po pierwsze – przeważnie są muzyczne, a po drugie producenci starają się jak mogą aby były jak najlepsze jakościowo, w końcu świadczą o jakości samego aparatu. Dzisiaj reklama promocyjna Canon. Utwór z reklamy: Gypsy & The Cat – Bloom Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
McDonald’s – Iced Fruit Smoothies

Nie omieszkam wrzucić tej reklamy z jednego powodu. Wyobraźcie sobie, że jest właśnie środek upalnego dnia, widzicie dokładnie tą reklamę......

Zamknij