SM – walcz o siebie!

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Po akcji z rakiem (Alivia Fundacja – Pieniądze mogą pokonać raka) pojawiła się kolejna reklama nazwijmy to ‚prozdrowotna’, tym razem sprawa tyczy się stwardnienia rozsianego, które wcześnie zdiagnozowane można skuteczniej leczyć (?).

W spocie użyto bardzo miłego podkładu muzycznego, pod który tańczą osoby występujące w reklamie: The Car Is On Fire – Lazy Boy

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Orange – 100 sposobów jak zaoszczędzić

  Seria reklam „100 sposobów Orange jak zaoszczędzić na co chcesz” używa przeważnie tego samego podkładu muzycznego w tle. Piosenka całkiem przyjemnie ‚wlatuje’ w ucho, toteż wypada o niej wspomnieć. W spotach Orange używa muzyki: The Rosy Shades – The Guardian Reklama: Muzyka:
 • Kross Rowery – Inside The Factory

  A tymczasem znany polski producent rowerów na swoim profilu w serwisie YouTube wrzuca co raz to kolejne produkcje. Ostatnia „Inside The Factory” prezentuje się całkiem ciekawie, w dodatku użyto w niej ciekawego podkładu muzycznego autorstwa: Simian Hunters – A place called home Spot: Muzyka:
 • Intimissimi Wiosna 2012 – piosenka z reklamy

  Jest już nowa kolekcja bielizny Intimissimi – Wiosna 2012, którą to marka promuje w swoim spocie telewizyjnym. Modelką występującą w spocie, oraz jednocześnie twarzą kolekcji jest Tanya Mityushina. Muzyka użyta w reklamie to z kolei: Ferruccio Tagliavini – Voglio Vivere Così Ściągnij utwór z iTunes Reklama: Oraz sama operowa, włoska piosenka w wykonaniu Ferruccio Tagliavini:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Garnier Olia – domowa koloryzacja

Reklamy Garniera od zawsze biją, a właściwie tryskają - przeważnie wodą/olejkiem - tym razem słonecznikiem. Całkiem ciekawy efekt, reklama utrzymana...

Zamknij