Skoda Superb – muzyka na kieliszkach

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Czeska Skoda promuje Petra Spatina. W nowej reklamie wspomniany kompozytor, czyli Petr gra na kieliszkach wina.

Muzykę tak jak wspomniałem wykonuje (wspomniany z resztą w reklamie) Petr Spatina. Niestety nie nagrał on całego utworu granego na szkle, ale poniżej znajdziecie kawałek, w którym wykonuje swój utwór w programie Jonathana Rossa. A Sam Petr został odkryty poprzez Słoweńską/Słowiańską edycję Mam Talent.

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • ROKO – odpal owoc

  Nowy napój owocowy reklamuje się z ciekawą muzyką w tle. Szykuje się konkurencja dla frugo, które wróciło nie tak dawno z mocnym impetem. W reklamie ROKO użyto muzyki skomponowanej na potrzeby reklamy, ale… Jak twierdzi producent na swoim fanpage na facebook, już niebawem muzykę będzie można usłyszeć w sieci, zatem czekamy. Jak tylko muzyka się
 • Nissan Niedźwiedź Polarny

  Tą reklamę chciałem umieścić ze względu na jej merytorykę. To właśnie w taki sposób według mnie powinno się reklamować auta elektryczne. Natomiast muzyka jaką Nissan użył w tej reklamie to: Jonathan Elias – Meltdown Reklama: Niestety dokładnie tego utworu nie mogłem znaleźć on line, ale jest inna, utrzymana w podobnym klimacie muzyka Jonathana Eliasa – Crossing River:
 • Piccolo – Tam gdzie marzenia / reklama

  Hasło nowej reklamy to „tam gdzie marzenia. Muzyka z nowej reklamy napoju dla dzieci Piccolo to utwór z filmu Once o tytule Falling Slowly. W spocie został wykorzystany fragment utworu skomponowanego dla marki przez Filipa Kuncewicza. Piosenkę wykonuje Małgorzata Markiewicz. Ale niżej przedstawiamy wam bardzo podobne wykonanie tego utworu. Reklama: Muzyka z reklamy:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
AT&T LG Xenon

Tego modelu telefonu LG jeszcze nie widziałem, aż zobaczyłem go w reklamie jednej z największych sieci komórkowych świata AT&T. Chociaż...

Zamknij