Skoda Citigo

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nowe małe miejskie auto Skody pod przyjemną nazwą Citigo, Swoją polską premierę miało zaledwie kilka dni temu, w pierwszym dniu maja. Dzisiaj natomiast ujrzałem w TV pierwszą reklamę tego samochodu.
Wypuszczone zostało kilka podobnych reklam, wszystkie z tą samą muzyką.

Muzyka została stworzona (lub zremixowana) specjalnie na potrzeby reklamy. Pełny utwór został stworzony przed duet DJ Tiesto i Anstacia, a jego pełna nazwa to: Tiesto feat. Anastacia – What can we do (A deeper love)

Reklama 1 – przeszkoda:

Kolejna reklama – wakacje:

I Muzyka w oryginale:

Podobne reklamy:
 • Volvo V70 – znowu w trasie

  Nieco zapomniany model Volvo, V70 to kombi, które chyba już dawno nie było mocniej odświeżane, ani reklamowane. I tu następuje zmiana, w Holandii już się reklamuje. W dodatku z całkiem ciekawym utworem w tle. Niestety muzyka z reklamy została stworzona specjalnie na potrzeby spotu. Pozostaje nam tylko obejrzeć tą przyjemną produkcje:
 • Budweiser – Vintage Store, Great Times

  W zwykłym spożywczaku o Budweisera ciężko, toteż dlatego pewnie ta marka piwa u nas się nie reklamuje, a szkoda. Zobaczcie jaką reklamę mogą oglądać amerykanie, brytyjczycy i inni. Ale przed tym, jeżeli spodoba się wam ten House’owy utwór w tle, jego tytuł to: Will.I.Am – Great Times Reklama: Muzyka: Mimo wszystko wydaje mi się, że sama muzyka na potrzeby
 • Air Wick – dekoruj zapachem

  Nowa reklama Air Wick widoczna m. in. na stronie airwick.pl. Musimy przyznać, że tym razem reklama jest porządna. Świetna, przyjemna muzyka w tle. Niestety muzyka została stworzona specjalnie na potrzeby reklamy jak czytamy w komentarzu użytkownika, który w tej sprawie napisał do firmy. Wiemy tylko, że twórcą muzyki jest Massive Attack. Więcej w tej kwestii możecie znaleźć

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Peugeot 208

Pojawiła się nowa reklama Peugeota 208, nowy model jest już dostępny w salonach, a w TV reklamuje się reklamą z...

Zamknij