Sheba z Evą Longoria

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Tego się nie spodziewałem… Żeby karmę dla kotów reklamowała super modelka? Gdyby ktoś mi powiedział coś takiego najprawdopodobniej bym nie uwierzył. A jednak… Karmę (a może jedzenie) dla kotów Sheba reklamuje Eva Longoria…

Muzyka użyta w reklamie to z kolei: Della Reese – Come-On-A-My House

Pobierz z iTunes

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Absolut Greyhound

  Jak reklamować wódkę, to z rozmachem. Tak właśnie prezentuje się Absolut Greyhound. Nawet dobry klubowy utwór został napisany specjalnie na potrzeby reklamy. Ciekaw jestem tylko ile kosztowała produkcja tego spotu/filmu, bo jest na prawdę nieprzeciętny. No ale sam Absolut od samego początku zaskakuje wyjątkowo kreatywnymi reklamami. Ciekawe! Muzykę skomponował band Swedish House Mafia i nosi tytuł:
 • Corona – znajdź swoją plażę

  Corona, to piwo dostępne również w Polsce, jednak jak widać tutaj jeszcze marka nie postanowiła się reklamować, a reklamę ma bardzo ‚marzycielską’… Muzyka użyta w reklamie to: Jesse Harris – The Secret Sun Pobierz z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Apple iPad

  W ramach ciekawostki, tak właśnie wyglądała pierwsza reklama iPada. Być może to krótkie streszczenie funkcjonalności urządzenia, przyobleczone w ciekawą muzykę, w jakiś sposób przyczyniło się do sukcesu produktu, jednak sam w to chyba nie wierze. Po reklamie Apple spodziewałbym się więcej… Muzyka z reklamy to: The Blue Van – There Goes My Love Pobierz z iTunes Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dior – secret garden

Kultowy projektant, prezentuje swoje ubrania z nie mniej kultową muzyką w tle... Wszystko to dobrze zmontowane i mocno modowe. Depeche...

Zamknij