Samsung Smart TV

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Ciekawa reklama z połączeniem filmów sensacyjnych, czy są to sceny z konkretnych filmów czy sceny stworzone na potrzeby reklamy niestety nie wiem, ale w tle pojawia się ciekawa muzyka: John Murphy – Sunshine (Adagio In D Minor)
Na prawdę przyjemnie się tego słucha.

Reklama:

Muzyka:

Swoją drogą, muzyka z filmu Sunshine, w stronę Słońca.

Podobne reklamy:
 • Red Bull – World of Red Bull ’13

  Pozostając w klimacie reklam, które jest przyjemnie oglądać, nie mógłbym zapomnieć o Red Bullu, który właściwie kilka razy do roku wypuszcza na prawdę dobrą reklamę wirusową, która krąży w sieci swoim życiem. W tym roku, podkład muzyczny jednej z takich reklam jest na prawdę spokojny: Sufjan Stevens – Redford (For Yia-Yia & Pappou) Film: Muzyka:
 • Orange Warsaw Festival 2012 – Kibice

  Kolejny, może mniej ciekawy – wycofuje, reklama nie jest o tyle mniej ciekawa co po prostu wręcz nieco irytująca i kiepska, ale z nie mniej dobrą muzyką, spot promujący wydarzenie Orange Warsaw Festival 2012. Tym razem w tle usłyszymy, oprócz kibiców, śpiewających utwór Linkin Park, sam zespół. Tym razem w reklamie użyto muzyki: Linkin Park – Numb Pobierz
 • Absolut Greyhound

  Jak reklamować wódkę, to z rozmachem. Tak właśnie prezentuje się Absolut Greyhound. Nawet dobry klubowy utwór został napisany specjalnie na potrzeby reklamy. Ciekaw jestem tylko ile kosztowała produkcja tego spotu/filmu, bo jest na prawdę nieprzeciętny. No ale sam Absolut od samego początku zaskakuje wyjątkowo kreatywnymi reklamami. Ciekawe! Muzykę skomponował band Swedish House Mafia i nosi tytuł:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Lech 2013 – Krystaliczne orzeźwienie

Od dłuższego czasu reklamy Lecha niewiele się od siebie różniły, w kółko M83 - wszystko było ok, ale dla przeciętnego...

Zamknij