Samsung Galaxy Note

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Przy okazji wydania nowej reklamy Samsung Hope Relay (możecie ją obejrzeć tutaj) przypominam wam reklamę Galaxy Note i muzykę z tej reklamy. Niestety muzyki z reklamy Samsung Hope Relay jeszcze nikt nie rozszyfrował, a szkoda, bo jest naprawdę dobra.

O reklamie Samsung Hope Relay więcej przeczytasz w tym wątku.

Tymczasem, utwór z reklamy Samsunga Galaxy Note to świetny chill outowy: Air – Alone In Kyoto

Pobierz Air – Alone in Kyoto z iTunes

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Reklama Galaxy Note 3 i Galaxy Gear w roli głównej Messi!

  Lionel Messi wystąpił w spocie globalnej kampanii „Design Your Life” firmy Samsung Electronics. Promuje ona smartfon Galaxy Note 3 i zegarek Galaxy Gear. W reklamie zatytułowanej „Messi’s Note” („The Developer”) obok piłkarza zobaczyć można dziecięcy chór wykonujący utwór Lorde- Royals. Reklama: Muzyka:
 • Galaxy Note – The New Way

  Samsung mocno ściga się z Apple nie tylko w patentach, ale i produktach. Galaxy Note to konkurent iPada, reklamy może trochę gorsze, ale czytając recenzje, funkcjonalność obu tabletów jest podobna. Muzyka użyta w reklamie: Maroon 5 – Moves Like Jagger ft. Christina Aguilera Reklama: Muzyka:
 • Samsung Galaxy S3

  Reklama modelu telefonu Samsunga – Galaxy S3, wydana z okazji Igrzysk Olimpijskich, z muzyką wykonywaną na gitarze (lub innym instrumencie strunowym:)). Utwór użyty w reklamie to: Leftover Cuties – Smile Big Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
JC Penney – dzień matki

Ostatnio w telewizji widzimy reklamę Proctle&Gamble o byciu matką, a tu takie porównanie, bo tak z kolei reklamuje się JC...

Zamknij