Rexona Men Adventure

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Dzisiaj na forum, o reklamie przypomniał mi użytkownik/użytkowniczka @piip. Reklamy Rexony dla mężczyzn jeszcze w naszej bazie nie było, stąd warto ją dodać.
Przy tej okazji wspomne dwie reklamy Rexony dla mężczyzn. Pierwsza, to reklama z rowerem (w roli głownej Thomas Vanderham – rowerzysta górski) i skakaniem pod skałach (co profesjonalnie nazywa się freeride). W tej reklamie użyto muzyki: Gorky’s Zygotic Mynci – Lady Fair.

Reklama rower:

Kolejna reklama Rexony z kolei to ta z bolidem F1:

W tej z kolei w tle użyto muzyki: Mister Setra – Grand preis, to najbliższy prawdy utwór, który chyba jednak został jeszcze nieco podrasowany na potrzeby reklamy.
Możecie go posłuchać tutaj:

Podobne reklamy:
 • Bank Millenium – Mniej Niż Zero

  Kolejna reklama z ptaszkiem, puszczona w bieg przez Bank Millenium. Tym razem wspomniany ptaszek zaczął śpiewać. A śpiewa cover Piosenki Lady Pank. Cover muzyki wykonuje zespół Mitch & Mitch. Reklama: Niestety zmiksowany utwór Mitch&Mitch nie jest jeszcze nigdzie dostępny, tak więc pozostaje nam tylko posłuchać oryginału:
 • ROKO – odpal owoc

  Nowy napój owocowy reklamuje się z ciekawą muzyką w tle. Szykuje się konkurencja dla frugo, które wróciło nie tak dawno z mocnym impetem. W reklamie ROKO użyto muzyki skomponowanej na potrzeby reklamy, ale… Jak twierdzi producent na swoim fanpage na facebook, już niebawem muzykę będzie można usłyszeć w sieci, zatem czekamy. Jak tylko muzyka się
 • Rexona F1

  Reklama Rexony, w której profesjonalizm antyperspirantu ma potwierdzać pojedynek kierowców F1… Utwór z reklamy to elektryczne Mylo – Paris Four Hundred Reklama: Muzyka z reklamy:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Virgin Atlantic

Już wiem skąd (byłe) linie lotnicze OLT Express czerpały inspiracje przy tworzeniu swojego bądź co bądź popularnego spoty z muzyką...

Zamknij