Renault 4+ (4 lata)

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Renault wprowadza nowość (w naszym kraju co prawda chyba jeszcze nie, ale to się pewnie zmieni). Na wyspach, już oferuje 4-letnią gwarancję. Z tej okazji postanowił wydać reklamę, obleczoną nieco melancholijną, lecz przyjemną muzyką.

Utwór z reklamy to: Trailer Trash Tracys – Wish You Were Red

You Wish You Were Red - You Wish You Were Red - Single

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Christian Dior perfumy J’Adore

  Christian Dior, to marka znana na całym świecie, jednak w naszym kraju ciągle nie reklamowana (być może nie potrzebuje reklamy?). Muzyka ze spotu: Gossip – Heavy Cross Ściągnij z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Volvo V70 – znowu w trasie

  Nieco zapomniany model Volvo, V70 to kombi, które chyba już dawno nie było mocniej odświeżane, ani reklamowane. I tu następuje zmiana, w Holandii już się reklamuje. W dodatku z całkiem ciekawym utworem w tle. Niestety muzyka z reklamy została stworzona specjalnie na potrzeby spotu. Pozostaje nam tylko obejrzeć tą przyjemną produkcje:
 • Samsung Hope Relay – muzyka z reklamy

  Bardzo dużo osób pyta się o muzykę z najnowszej reklamy Samsung’a, wydanej z okazji Olimpiady w Londynie 2012. Postanowiłem poszperać głębiej i odnaleźć tą muzykę. Dostarłem do Kompost – studia produkcji, które ową reklamę stworzyło. Jak możemy przeczytać na ich stronie, muzykę do reklamy skomponowali: Nasim Kholedy & Kenji Takane i niestety okazuje się, ze

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
TVN Ramówka Wiosna 2012

Kolejny spot TVN i kolejna muzyka, która jest po prostu 'prze'przyjemna :). Tym razem w reklamie promującej nowe odcinki programów...

Zamknij