Heineken „wejście”

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Muzyka w tle, właściwie została stworzona na potrzeby reklamy a wykonuje ją The Asteroids Galaxy Tour a sam utwór nosi tytuł „The Golden Age”

Reklama:

I piosenka do odsłuchania w całości:

Podobne reklamy:
 • Heineken – Przełącznik

  Najnowszej produkcji reklamowej Heinekena mogliście jeszcze nie widzieć… Nosi tytuł ‚Przełącznik’ (z ang. The Switch). Sam spot nie jest chyba tak popisowy jak poprzednie kampanie (np. z lodówką), ale trzyma poziom. Tym razem użyto muzyki: Clairy Browne & The Bangin’ Rackettes – Love Letter Reklama: Muzyka:
 • Heineken „Sunrise”

  A w Holandii Heineken reklamuje się tak… Tytuł reklamy to „Sunrise”. Muszę przyznać, że reklama jest naprawde przyjemna, szczególnie do słuchania. Muzyka z reklamy to remix DJ’a: DJ Audrey Napoleon – Sunrise Reklama: Muzyka:
 • Heineken – Randka

  Nowa reklama Heinekena już w telewizji! Tym razem motywem przewodnim jest randka, a właściwie tytuł reklamy to Super randka – Bollywood. Reklama dość długa. Muzyka użyta w reklamie to: Brendon Urie, Parick Stump, Cee- Lo, Janelle Mona – Open Happiness. Adamek w komentarzach podał prawidłową muzykę i poprawił nasz błąd. Oczywiście muzyka z reklamy to: Muhammad Rafi –

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ferrero Rocher – Złoty Miesiąc

W tv możemy oglądać nowy spot Ferrero Rocher z przepiękną muzyką Enya - Caribbean Blue. Spot reklamujący "Złoty Miesiąc" można...

Zamknij