Red Bull – World of Red Bull ’13

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Pozostając w klimacie reklam, które jest przyjemnie oglądać, nie mógłbym zapomnieć o Red Bullu, który właściwie kilka razy do roku wypuszcza na prawdę dobrą reklamę wirusową, która krąży w sieci swoim życiem. W tym roku, podkład muzyczny jednej z takich reklam jest na prawdę spokojny: Sufjan Stevens – Redford (For Yia-Yia & Pappou)

Film:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Życie Pi – zapowiedź

  M. in. na TVN-ie, pomiędzy przerwami, pojawia się zapowiedź nowego filmu, ktory wchodzi do kin. Jest to film animowany „Życie Pi”. W zapowiedzi użyto podkładu z jednej z najlepszych płyt mijającego roku – Mylo Xyloto od Coldplay, Coldplay – Paradise. Muzyka:
 • Jeep Grand Cherokee 2014

  Właściwie każda z ostatnich reklam Jeep-a ma wyjątkowy podkład muzyczny i mówiąc wyjątkowy mam na myśli jego uniwesalność, podoba się wielu osobom. Dobrze dobrany utwór to podstawa udanej reklamy i tutaj Jeep radzi sobie na prawdę nieźle. Przecież każdy pamięta współpracę z Fiatem, przy produkcji Freemont’a, wielu ludzi znienawidziło po tym markę aut ‚terenowych’, a
 • Bose – lepsza muzyka

  Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałaby reklama, której przesłanie brzmi „dzięki lepszej muzyce czujemy się lepiej”? Taka reklama musiałby mieć na prawdę świetny podkład muzyczny, no bo jak inaczej. Taką kampanie wymyślili marketingowcy firmy Bose. i trzeba przyznać, że do reklamy wybrali utwór świetny. Muzyka użyta w reklamie to: Wild Cub – Thunder Clatter Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
H&M – David Beckham Bodywear

Gdybyście chcieli obejrzeć naprawde przyjemną reklamę zza oceanu, polecam tą. Reklama kolekcji bielizny męskiej sygnowana marką/osobą Davida Beckhama. Muzyka z...

Zamknij