Radio ZET – Szpital

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Reklama radia ZET, w tv jeszcze nie widziałem, i nie wiem czy zobaczę, ciekawe czy KRRiT zgodzi się na emisje tego spotu :).
Tak czy siak reklama jest nawet całkiem przyjemna.

Muzyka w tle to: Train – Hey Soul Sister

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Samsung 3D LED TV

  Czyli trójwymiarowe oceanarium w domu. Nie wiem czy zauważyliście, ale efekt 3D najczęściej reklamowany jest właśnie ‚wychodzącymi’ z ekranu rybkami… Muzyka z reklamy to popularny: Train – Hey Soul Sister Pobierz z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Lenovo IdeaPad

  To już nie laptop, ani nawet notebook. Jak nazywają ten komputer producenci? Ultrabook, niestety nie wiem jeszcze co to oznacza, ale muzyka z reklamie jest bardzo przyjemna. Muzyka z reklamy Lenovo: Caveman – My Time Ściągnij piosenkę z reklamy z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Nokia Lumia 520 – Taka jak ty

  Reklamę nowej Nokii Lumia 520 możecie obejrzeć przed filmami na YouTube. Hasło kampani dla modelu 520 to „taka jak ty”, czyli jak widzimy reklama kierowana jest do płci pięknej, z resztą muzyka jest również ‚kobieca’, bo nie wiedzieć czemu chill out uważa się za babską muzykę, z czym nie moge się zgodzić. Przechodząc do meritum. Utwór

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Danio – Samochód (Dziewczyno jedyna)

W nowy rok Danio, wjeżdża... trabantem. W samochodzie oczywiście nikt inny jak mały głód no i muzyka. Disco Polo? Chyba...

Zamknij