Puls, filmy na marzec 2013

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Zapowiedź filmów w telewizji Puls, w tle usłyszycie cichą muzykę.

Utwór, którego być może szukacie to: Flo Rida – I Cry

Posłuchajcie na wrzucie:

Podobne reklamy:
 • Puls – muzyczne zapowiedzi

  Kolejna stacja wchodzi w muzyczne zapowiedzi. Przy przełączaniu kanałów telewizyjnych, albo oglądając wspomniane TV Puls, mogliście trafić na zapowiedź filmów w stacji. Zapowiedzi przyobleczone są muzyką: Loreen – Euphoria Gdybyście szukali nowszych zapowiedzi, śledźcie ten artykuł. Muzyka całkiem ‚podniosła’:
 • TV Puls – muzyczne zapowiedzi

  TV Puls na dobre rozkręciła się z muzycznymi zapowiedziami filmów na kanale. W między czasie przez zapowiedzi przewinęły się tutaj w sumie 3 utwory. Gdybyście szukali, poniżej lista utworów muzycznych wykorzystanych w zapowiedziach na TV Puls. Kolejność chronologiczna od najstarszego utworu: Loreen – Euphoria The Sol – Say Hello i ostatni: Lykke Li – I Follow Rivers Dla przypomnienia ten
 • TVN – Polskie komedie muzyka z zapowiedzi

  TVN jak zwykle w muzycznej oprawie prezentuje swoje nadchodzące propozycje filmowe. Tym razem jest to zapowiedź – Polskie Komedie w TVN (btw. w szczególności polecam ‚Vinvi’, który to film miałem okazję obejrzeć). Muzyka ze spotu promującego to: Michael Holborn – Ready To Rise And Shine Zapowiedź: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Garnier Fructis Hydra Recharge

Nowość od Garnier, na razie szampon dostępny jest w stanach, czy i kiedy trafi do Polski? Kto wie, w każdym...

Zamknij