Polsat Wiosna 2012 spot promujący

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

W śladzie za TVN, Polsat nie pozostaje z tyłu i również reklamuje swoją wiosenną ramówkę.
Polsat jednak przybrał nieco inny kierunek autoprezentacji, muzyka na potrzeby spotu została przygotowana specjalnie na potrzeby produkcji.

Muzykę skomponował Filip Kuncewicz, a wokalu udzielił Nick Sinckler.

Spot:

Podobne reklamy:
 • Kaiser – Znajdź Swoją rzecz

  Zupełnie odlegle, bo ta reklama, nigdy w Polsce najprawdopodobniej się nie pojawi, ale przeglądając sieć natrafiłem na nią i nie wiedzieć czemu spot wydał mi się znajomy, jakbym już kiedyś go widział. Naszła mnie pewna refleksja. Czy nie jest tak, że tego typu muzyka, bardziej śpiewana niż grana, nie jest przypadkiem często wybierana do produkcji
 • Absolut Greyhound

  Jak reklamować wódkę, to z rozmachem. Tak właśnie prezentuje się Absolut Greyhound. Nawet dobry klubowy utwór został napisany specjalnie na potrzeby reklamy. Ciekaw jestem tylko ile kosztowała produkcja tego spotu/filmu, bo jest na prawdę nieprzeciętny. No ale sam Absolut od samego początku zaskakuje wyjątkowo kreatywnymi reklamami. Ciekawe! Muzykę skomponował band Swedish House Mafia i nosi tytuł:
 • Volvo V70 – znowu w trasie

  Nieco zapomniany model Volvo, V70 to kombi, które chyba już dawno nie było mocniej odświeżane, ani reklamowane. I tu następuje zmiana, w Holandii już się reklamuje. W dodatku z całkiem ciekawym utworem w tle. Niestety muzyka z reklamy została stworzona specjalnie na potrzeby spotu. Pozostaje nam tylko obejrzeć tą przyjemną produkcje:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Blackberry Bold – neonowy rower

Ciekawy motyw rowerowy, w nowej reklamie Blackberry. W reklamie, tym razem jeździmy przez miasto w nocy. Muzyka z reklamy: Cliff...

Zamknij