Plus LTE, tańczący dancehall

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Reklama mobilnego internetu LTE w Plusie, kolejna reklama z ‚jajem’, od Plusa. Tym razem mamy mężczyznę tańczącego dancehall w miniówce.

Muzyka użyta w reklamie, o tytule dokładnie takim jak słowa: Boom Shot Dis, w wykonaniu Kully B.

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Mini Coupe / Test Drive – Reklama

  Nowość w Nowym Roku, czyli samochód Mini w odmianie… Coupe, kto by pomyślał, że będziemy mogli oglądać jeszcze coś takiego…29 To właśnie reklama Nowego Mini Coupe. Ładnie zrealizowana. Muzyka z reklamy to metalowy kawałek: Falconer – Herr Peder och hans Syster Reklama: Muzyka:
 • Nespresso The Best Café, Yours

  W Polsce mamy Georga Clooney’a reklamującego Nespresso z hasłem ‚What else’. Z resztą George pojawia się w reklamach także w innych krajach. Tymczasem w maju pojawiła się (na razie pewnie tylko w Kanadzie) kolejna reklama Nespresso, tym razem reklamie przyświeca hasło, które można zrozumieć jako ‚Najlepsza kawa – w Twoim domu’. Trzeba przyznać, reklamy mają
 • Under Twenty – Under 20!

  W telewizji spot reklamowy kosmetyków dla młodych często pojawia się jako sponsor programu. Reklama ma całkiem przyjemną ścieżkę dźwiękową, a muzyka z tej reklamy to: Uffie – Hong Kong Garden. Jest to z kolei przeróbka piosenki zespołu Banshees o tym samym tytule. Reklama: Muzyka w wykonaniu Uffie: Oraz oryginał Banshees:

Dodaj komentarz


Przeczytaj poprzedni wpis:
Mini – Wygrywaj Mały
Mini – Wygrywaj Mały

Reklama prosto z USA. Mini podbija serca młodych, swoją oryginalnością i wszechstronnością (szczególnie większe wersje jak Roadster). Jest też coraz...

Zamknij