Playstation Vita – muzyka z reklamy

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Konsole PS Vita mogliśmy kupować już od kwietnia, ale z racji na okres przedświąteczny i zbliżający się m. in. czas prezentów Sony pokazało w telewizji kolejną reklamę Playstation Vita. Tym razem w reklamie chłopak gra w gry Call of Duty i Fifa 13. Jest też druga reklama, z bardziej rozrywkowymi grami.

Muzyka z tej drugiej to: The Shoes – Time to Dance
Niestety pierwszej jeszcze nie rozszyfrowaliśmy.

Reklama, z grami LittleBigPlanet, PlayStation All Stars Battle Royale i Fifa 13:

Muzyka The Shoes – Time to Dance (jeśli nie wierzycie, ze to ten utwór – przewińcie do 3 minuty :):

Kolejna, według mnie z ciekawszą muzyką – reklama z grami Call of Duty oraz Fifa 13:

Do tej niestety jeszcze nie odgadliśmy utworu.

Podobne reklamy:
 • PlayStation Vita

  Konsola PS Vita już dostępna w Polsce. Play Station Polska wydało z tej okazji reklamę, niestety nie jest emitowana w TV, a przynajmniej ja jeszcze jej nie widziałem. Widocznie, tej konsoli nie potrzeba reklamy :). Niestety nie mogę odnaleźć piosenki z polskiej reklamy, ale za to mamy dla was mocniejszy kawałek, z wersji anglojęzycznej. Tutaj użyta została
 • PlayStation 3: Move

  Sony reklamuje nową propozycje rozrywki dla najmłodszych (choć na pewno nie tylko). Mowa o PlayStation Move, czyli interaktywnej zabawie. Hasło reklamy to „Zwiedzaj inne światy z PlayStation Move”. A muzyka, w tle reklamy (bardzo przyjemna z resztą) to: Magnetic Man – Getting Nowhere feat. John Legend Reklama: Muzyka:
 • Toyota Vios, czyli Yaris sedan?

  Toyota Vios, to właściwie nic innego jak Yaris w wersji sedan. Dostępna jest przede wszystkim w Azji, z resztą, tamtejsze auta mocno różnią się od tych które możemy oglądać na drogach Europy. W tej reklamie spodobał mi się remix klasyki muzyki „Time After Time”. Dokładny tytuł utworu i jego wykonawca: Novaspace – Time After Time Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Stereophonics – Maybe Tomorrow

Podobny utwór co prawda był już wykorzystany w reklamie auta, dokładniej Buick Regal GS, ale to było daleko za oceanem...

Zamknij