Peugeot 2008

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nowy model Peugeot – 2008 już niebawem w salonach, tak więc najprawdopodobniej tą właśnie reklame już niedługo zobaczycie w TV. Tymczasem pojawia się ona u nas.

W reklamie nowego francuskiego SUVa użyto muzyki: The Dodoz – Dum Dum

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • AUDI Q3 nowa reklama nowego modelu Audi!

  Audi wprowadza na rynek nowy model, który niebawem zawita w salonach. Model Q3, bo o nim mowa dołączy do rodziny SUV’ów. Ale, tymczasem Audi promuje się reklamą Q3-ki, w której przewijają się hasła m. in. „All you need is less”, oraz przedstawiane są sylwetki designerów (w tym jednego z Polski – Oskar Zieta) czy architektów, czy;i
 • Chevrolet Traverse – Wyobraź sobie

  Reklama modelu Traverse od Chevroleta, takiego modelu w polskich salonach nie zobaczycie, ale reklama całkiem ciekawa, trochę kojarzy mi się z podobną reklamą Hondy Civic, w której też pojawiały się łażące stworki. W reklamie użyto piosenki: Frenetic Sound – My Friends Reklama:
 • Kia Sorento – Nazwij ją…

  Kia prezentuje swój nowy model Sorento 2013. Na razie jeszcze nie w Polsce, ale pewnie niebawem model pojawi się i u nas. Tymczasem, koncern wypuścił ciekawą reklamę (szkoda tylko, że głos spikera tak bardzo przyćmiewa muzykę) muzyczną. Utwór jak czytamy na zagranicznych forach został stworzony na potrzeby reklamy, ale niektórzy dopatrują się tutaj podobieństwa do tego utworu:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Eurobank – Bierz co chcesz, czyli DIsco Polo

Z racji na ostatni boom na "Ona tańczy dla mnie" Eurobank postanowił nie być w tyle z trendami. Stworzył mocny,...

Zamknij