Pepsi USA

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Stara reklama, ale z racji na skoczną muzykę w tle (takie trochę amerykańskie Disco Polo) nie omieszkałem wrzucić jej do naszej bazy :)

Na poprawienie humory muzyka z reklamy: Newton – Streamline

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Żywiec Zdrój – Żywioł

  Reklama wody gazowanej Żywiec Zdrój z klasyką rocka w tle. Nieco amerykańskie klimaty z Chooperami. Muzyka użyta w reklamie to: Steppenwolf – Born To Be Wild Pobierz muzykę z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Danio – Samochód (Dziewczyno jedyna)

  W nowy rok Danio, wjeżdża… trabantem. W samochodzie oczywiście nikt inny jak mały głód no i muzyka. Disco Polo? Chyba tak. Niestety na YouTube jest tylko mały, minutowy fragment piosenki pod tytułem: Aldona, wykonywanej przez zespół Mateo. Za to na wrzucie znajdziecie cały utwór (do przesłuchania niżej). reklama: Muzyka wstawiona przez użytkownika olusiabuzka na wrzuta.pl: Piosenka:
 • Dolce & Gabbana – Light Blue

  Reklama z modelami David Gandy i Bianca Balti w rolach głównych. Nic specjalnego, ale z racji na samą markę warto tą reklamę w naszej bazie umieścić. Dolce & Gabbana, to marka rozpoznawana na całym świecie. Mimo ostatnich zawirować odnoście uciekania od płacenia podatku we Włoszech ma się chyba całkiem dobrze. W ten sposób powstała nowa reklama

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Tyskie – Piąty Stadion

Mimo, że samo piwo z kończącym się Euro nie ma wiele wspólnego i chociaż sama muzyka w tle jest jakby...

Zamknij