Pandora, biżuteria na święta

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nowa reklama Pandory, czyli biżuterii z wyższej półki. W Polsce na święta Pandora puściłą swoją reklame z 2010 roku, z muzyką You Know Me.
Utwór z reklamy to dokładniej: Silas Bjerregaard – You know me

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Coca-Cola reklama na święta 2012 i muzyka

  Okres przedświąteczny zaczął się na dobre. Dlaczego? W końcu pojawiła się świąteczna reklama Coca-Coli. Już tradycyjnie, Cola na święta pokazuje nam ciekawe reklamy. Kiedyś była to słynna ciężarówka, w tym roku jest nieco inaczej, ba, jest nawet dedykowana muzyka dla polskiej wersji. Tym razem ciężarówka to tylko mały epizod, ale nie zabrakło jej, tak samo
 • YES – biżuteria

  Reklama biżuterii YES, z okazji 30-lecia firmy. Piosenka z reklamy YES to stary utwór w wykonaniu Jackie DeShannon – What The World Needs Now Is Love. Później przebój śpiewało jeszcze wielu wykonawców, ale to jest najbliższe muzyce z reklamy. Reklama: Muzyka:
 • Coca-Cola Święta 2011

  Coroczna reklama Coca-Coli z Mikołajem. Tym razem w wersji wydanej w 2011 roku. Z Muzyką Bedingfield. Nowa reklama trwa minutę i pewnie niedługo zobaczymy ją w telewizorze (o ile już nie jest na wizji)… Muzyka z reklamy to: Natasha Bedingfield – Shake Up Christmas Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
T-Mobile świąteczna reklama z Mariah Carey

T-Mobile w swojej nowej, świątecznej reklamie używa wizerunku Mariah Carey, w tle reklamy zatem możemy usłyszeć utwór "All I Want...

Zamknij