Paczkomaty InPost – Martyna Wojciechowska

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Paczkomaty przed świętami reklamują się twarzą Martyny Wojciechowskiej. Spot pojawia się na wszystkich kanałach telewizyjnych.
Muzyka z reklamy to cover piosenki: KC and The Sunshine Band – That’s The Way I Like It

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Samsung Smart TV

  Ciekawa reklama z połączeniem filmów sensacyjnych, czy są to sceny z konkretnych filmów czy sceny stworzone na potrzeby reklamy niestety nie wiem, ale w tle pojawia się ciekawa muzyka: John Murphy – Sunshine (Adagio In D Minor) Na prawdę przyjemnie się tego słucha. Reklama: Muzyka: Swoją drogą, muzyka z filmu Sunshine, w stronę Słońca.
 • C&A wiosna 2013

  W reklamie nie kto inny jak twarz marki – Cindy Crawford. W naszej rodzimej wersji, która już pojawiła się w telewizji pojawiają się wiosenne kurtki. A w tle reklamy przyjemny cover utworu: Terence Trent D’Arby – Sign Your Name Reklama: Muzyka:
 • Bank Millenium – Mniej Niż Zero

  Kolejna reklama z ptaszkiem, puszczona w bieg przez Bank Millenium. Tym razem wspomniany ptaszek zaczął śpiewać. A śpiewa cover Piosenki Lady Pank. Cover muzyki wykonuje zespół Mitch & Mitch. Reklama: Niestety zmiksowany utwór Mitch&Mitch nie jest jeszcze nigdzie dostępny, tak więc pozostaje nam tylko posłuchać oryginału:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rossmann zakupy

Rossmann coraz częściej reklamuje się w telewizji, a w jednej reklamie używa muzyki: Emily Smiles - Holy Ground, która jednak...

Zamknij