Orange – The Muppets

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Muppetsy (czy jeżeli ktoś woli Mapetsy) pojawiają się w reklamie Orange i pobudzają wspomnienia, szczególnie tych starszych użytkowników komórek, ale pewnie nie tylko, być może i dzisiejsze dzieci ‚opierzone’ Muppetsy zainteresują:).

Ale wracając do sedna, pora przypomnieć sobie Mahna Mahna Muppetsów!
Bajka z jajem ;)

Reklama:

Muzyka z Muppet’s Show:

Podobne reklamy:
 • Stare i nowsze, najlepsze reklamy z Wielkiej Brytanii

  Chcecie przypomnieć sobie stare, dobre reklamy? Na początek zbiór od Digital Cinema Media, który przedstawia najbardziej kultowe reklamy z wysp. Tak kręcono reklamy kiedyś… W zbiorze pojawiają się reklamy takich marek jak: Guiness, Maxell, Carling, Ford Puma, Bacardii, Agent Provocateur, Orange i Sony. Oto i zbiór:
 • Orange – muzyka z reklam co zmienia się z orange i innych

  Orange od jakiegoś czasu w swoich reklamach (m. in. z taryfami pantera, „dziś zmienia się z Orange” itp.) możemy usłyszeć jedną, bardzo przyjemną piosenkę. Utwór z reklamy Orange nosi tytuł: The Mean Pandas – Glimmer i możecie go posłuchać poniżej… Reklama w któej muzyka m. in. została użyta: Muzyka z reklamy orange:
 • Orange Open

  Reklam Orange w telewizji, jakby przeprowadzić badanie, byłoby chyba najwięcej ze wszystkich marek, oczywiście zaraz za nim uplasowaliby się pozostali operatorzy, tak już jest, że reklam telekomunikacyjnych jest najwięcej… Tym razem reklama usługi Orange Open, czyli korzyści wynikające z połączenia Telekomunikacji Polskiej z marką Orange. Muzyka użyta w reklamie Orange Open to: Ściągnij z iTunes Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Opel – świąteczna wyprzedaż

Reklama co prawda świąteczna, ale od paru dni znowu leci w telewizji, tym razem reklamuje wyprzedaż rocznika 2011. Muzyka do...

Zamknij